Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reaktywacja spotkań w UAM?
Witam
Skoro prezez poznańskiego PTMA nie ma czasu i jest trudno osiągalny postanowiłem wspólnie z MacPhisto reaktywować kółko astronomiczne w UAM. Co wy na to? Jedyne co nam potrzeba to chęci i zaangażowania. Narazie czekamy na chętnych i prowadzimy rozmowy z UAM i dokładną odpowiedź dadzą nam niebawem.
www.poa.home.pl Synta 200/1200, Vixen LVW 22mm, OLYMPUS C-460Zoom Statyw fotograficzny PZO. Tel.kom 662262212 pozdrawiam Adam
Odpowiedz
Zapisuję się od razu  :Smile Słyszałem już o tym pomyśle od paru osób z astronomii. Czy zostanie zorganizowane jakieś spotkanie z okazji opozycji?
http://radradish.deviantart.com/gallery/ Pluto-Kuiper Belt Mission Certificate No. 56597 mój sprzęt: Orion SkyQuest XT8 mod i kilka szkieł; lornetka Nipole 7x50, Meade 10x50 z Lidla; Finepix S5500; oczy L -2.5D, R
Odpowiedz
hmmmmmmm
Postaramy się coś z kolegami wspólnie zorganizować ale musi być pogoda Smile
Dam znać i ustalimy dokładny termin. Wink
www.poa.home.pl Synta 200/1200, Vixen LVW 22mm, OLYMPUS C-460Zoom Statyw fotograficzny PZO. Tel.kom 662262212 pozdrawiam Adam
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości