Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alarm! Nadciąga wyjątkowo dobry seeing
(19.10.05, 21:59)Lejcyn link napisał(a): Noo qbanos to moj Łysy sie w najmniejszym stopniu nie rowna z Twoim Smile
Bez przesady WinkZ tego co widziałem trochę poruszyłeś, spraw sobie jakieś mocowanie Big Grin Ja robie z ręki ale przez jasny teleskop.
Położenie: 53.25673 N,  14.499153 E www.astrofotografia.szczecin.pl
Odpowiedz
Qbanos brawo  Wink
U mnie  jest teraz barodz, ale to bardzo gesta mgla :-\
Łódź BRESSER 80/900 lornetka 10x50 NIKON CP4800 ZENIT 12XP Pozdrawiam Sebastian Wink
Odpowiedz
bylo milo i sie skonczylo... lipa po 20 taka mgla ze chyba do rana nie zejdzie..

heh.. a to moje 1 zdjecie w zyciu Big Grin robione wczoraj  i to tym lipnym sprzetem :/ LOL

[Obrazek: 1ks.jpg]

musze sobie skombinowac cyfrowke
Odpowiedz
koledzy podajcie mi linka stron,gdzie mogę znależc prognozy dane dotyczące przyszłych obserwacji tzn seeing bo mam skróty niektórych stron pogodowych,ale na nich nic nie piszą o obserwacjach astro i seeingu....pozdrowienia
''seeing is believing'' Optisan STAR 150/750mm  lornetka SAKURA 10X50mm ''See the stars they're shining bright Everything's alright tonight''(DM) ''SkyLuxa 70/700mm polecam tym, którzy po raz pierwszy chcą „oświadczyć” się pani Astronomii
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości