Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
koziołek ręczny - "tee nut"
Witam

szukam czegoś takiego:

http://www.hohm.com/html_t/t_nut.htm

czy w Polsce takie cosik istnieje? jeżeli tak to porszę napisać jak sie to nazywa, bo nie wiem o co prosić w markecie :Smile

znalazłem to na jakiejś obcojęzycznej stronie z manualem dotyczącym budowy koziołka, w sumie fajna rzecz, ja do tej pory wierciłem i gwintowałem otwór wprost w drewnie...

pozdrawiam
MTO na EQ2, Zenit 122, Everest 7x50, U-bot 150/900 (szczątki właściwie)
Odpowiedz
Wystarczy wpisać w google "nakrętki" i na jednej ze stron jest. To nakrętka pazurowa. Ale w marketach jest z reguły samoobsługa. Szukaj elementów w wiszących woreczkach. Albo zapytaj w metalowym, nie wydasz na małą część fortuny Smile
Odpowiedz
W OBI takie bywają, w woreczkach lub pudełkach. Też miałem robic recznego kozła, ale obsługa mojej cyfrówki po ciemku jest troche upierdliwa, na razie myslę o czyms mechanicznym i materialy pokrywają sie kurzem  :-[ Pozdrawiam
-Jarosław
TN130mm f/5 na Dobsonie "Regulus", travellerek TS80/400, Mak 127mm S-W, B10x50 Fomei, , Celestron Sky Master 15x70
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości