Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
No to się pochwalę - nowe FMO.
Jesteś odkrywcą, odkryłaś tą planetoidę na zdjęciach jeszcze przed zamieszczeniem info na NEO CP więc nie powinno być żadnych problemów :Smile
Soligor MT-750, Canon 10D, rosyjska lornetka, okulary 25, 15 i 4 mm, redukcje i parę innych drobiazgów Smile
Odpowiedz
No to szanowna Pani Elzbieto - prosze przyjac ode mnie gratulacje - brawo - kolejne odkrycia czekaja na Ciebie, a potem slawa, polityka i pieniadze. Wink
Odpowiedz
W szczecińskim dodatku Gazety Wyborczej ukazał się wywiad z Elą.

[Obrazek: elic.jpg]

Nawet jest wywiad w Rzeczpospolitej!
http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wyda...j_a_8.html
Pozdrawiam Henryk Kowalewski Szczecin BPC 10X50  Soligor MT-800 na Vixenie GPD, Taurus 410, Vesta SC3, Artemis 285 www.ccd.neostrada.pl
Odpowiedz
Brawo Smile
[...] i rozumiesz chlopcze, nie mozesz mowic ze rozumiesz ze nic nie rozumiesz... Intes MAK 6", Zeiss 80/1200, Canon 350d, 2x statyw Zeiss, EQ5 w drodze do GOTO i gudingu...
Odpowiedz
Jeszcze raz gratulacje - nawet moi znajomi z Polibudy kompletnie nie interesujący się astro mi donoszą czy już wiem o tym odkryciu - odpowiadam ze nawet mam przyjemność bycia zarejestrowanym na tym samym forum co odkrywczyni ;D
Położenie: 53.25673 N,  14.499153 E www.astrofotografia.szczecin.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości