Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
No to się pochwalę - nowe FMO.
Nie Piotrka, tylko Mariusza. Mariusza Kuczewskiego. Piotrek był jednym z następnych. Zaczynają Ci się mylić   Big Grin

Mi zresztą też...  Tongue
Dariusz Żołnieruk, Gdynia: 54°32'54,62"N , 018°32'04,78"E<br />tel.: 505-83-46-84<br />refraktory: tuningowany Sky-Watcher 120/1000 z nasadką bino Max Bright BP i Astrokrak "Pronto" 66/400, lornetki: BPC Tento 20×60 na "żurawiu", Vivitar 10×50 i BPC2 Tento 7×50
Odpowiedz
(08.10.05, 11:45)El_Capitano link napisał(a): Miano odkrywcy planetoidy zaczyna schodzić na psy  Wink Big Grin

Właściwie jeszcze nie wiadomo, czym jest ten obiekt. Możliwe, że odkryłam jakiś kosmiczny śmieć...  :Smile
Pozdrawiam Smile Elżbieta Książka, która wywróci Twoje życie do góry nogami! Efekt Motyla
Odpowiedz
Gratulacje Elic, Szczecin rządzi po raz kolejny ;D
Położenie: 53.25673 N,  14.499153 E www.astrofotografia.szczecin.pl
Odpowiedz
(08.10.05, 12:05)El_Capitano link napisał(a): Nie Piotrka, tylko Mariusza. Mariusza Kuczewskiego. Piotrek był jednym z następnych. Zaczynają Ci się mylić   Big Grin

Nie, mówie o Piotrku.
Piotr też był w wiadomościach, pisały o nim gazety (nawet jak mi wpadło w łąpy Bravo siostry to tam też o nim pisali  ;D).
O Mariuszu pisali bo był pierwszy...
O Piotrku pisali bo był najmłodszy...
A o Elic nie napiszą pewnie nic bo temat już im się pewnie przejadł  Wink
Niech noc będzie z Wami!
Odpowiedz
(08.10.05, 18:57)Karol Wójcicki link napisał(a): O Mariuszu pisali bo był pierwszy...
O Piotrku pisali bo był najmłodszy...

O Elic bo młoda i kobita  Smile
Odpowiedz
Też nad tym ta myślałem...
Ale jak znam media to nie będą chcieli tego samego drógi raz. Ale i tak mam nadzieje że do twoich drzwi Elic zawita nidługo TV i cał polska się o tobie dowie Smile
Niech noc będzie z Wami!
Odpowiedz
SERDECZNE GRATULACJE  Big Grin

Kurde a ja sie chcialem zapisac to powiedzieli ze nie mozna Sad choc jak widze chyba juz za stary jestem Big Grin
[Obrazek: 548760.gif] Orion 200/1200
Odpowiedz
(09.10.05, 09:07)McQueen link napisał(a): Kurde a ja sie chcialem zapisac to powiedzieli ze nie mozna Sad

Planowane są jakieś zmiany, polegające na ograniczeniu liczby uczestników Programu.  Sad Może to dlatego.
Tym bardziej się cieszę, że zdążyłam coś znaleźć przed tą czystką  Wink
Pozdrawiam Smile Elżbieta Książka, która wywróci Twoje życie do góry nogami! Efekt Motyla
Odpowiedz
gratuluję, czy to już potwierdzone odkrycie? Właśnie przeglądam FMO Smile

P.S. Przekazuję Elic gratulacje od Limaxa Smile
Odpowiedz
Nie, jeszcze nie potwierdzone. Ciągle widnieje na NEO Confirmation PageSmile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości