Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
No to się pochwalę - nowe FMO.
http://fmo.lpl.arizona.edu/FMO_home/news.cfm

Wróciłam dzisiaj ze szkoły, przejrzałam ok. 10 zdjęć, a tu... taka miła niespodzianka!  Big Grin

Mam tylko nadzieję, że to nie okaże się pomyłką...
Pozdrawiam Smile Elżbieta Książka, która wywróci Twoje życie do góry nogami! Efekt Motyla
Odpowiedz
O kurcze, zaowocowało poranne wstawanie  Smile
Odpowiedz
No pięknie! ;D

GRATULUJę!!! ;D
Zbyszek Siciarz Tarnów - Mościce: 50° 00' 08'' N, 20° 55' 37'' E Skylux 70/700 na montażu Astro-3, lornetki 8x30, 10x50, 12x60 Kurs PHP antyqjon - blog
Odpowiedz
Gratuljeszon  ;D
Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne.
Odpowiedz
No beeeezz kitu ;D
"Młodziki" z forum szaleją widze ;D
Serdeczne gratulacje!
Sie Olaf wkurzy ;D ;D ;D
Niech noc będzie z Wami!
Odpowiedz
(07.10.05, 17:20)Elic link napisał(a): Wróciłam dzisiaj ze szkoły, przejrzałam ok. 10 zdjęć, a tu... taka miła niespodzianka!  Big Grin

Kurcze, na nocną zmianę chodzisz do szkoły?

W każdym razie, gratuluję. Teraz czekaj tylko, aż napiszą o Tobie koledzy z http://www.astronomia.pl, a za nimi inne gazety, no a potem to już telewizja, sława, wywiady, sponsorzy...
Pozdrawiam z Wrocławia -- Mariusz
Odpowiedz
(08.10.05, 08:56)BBWro link napisał(a): Kurcze, na nocną zmianę chodzisz do szkoły?

;D
Nie na nocną zmianę. Szczęśliwie w piątki kończę o 11[sup]30[/sup].  Smile
Pozdrawiam Smile Elżbieta Książka, która wywróci Twoje życie do góry nogami! Efekt Motyla
Odpowiedz
Gratuluję.

Niesamowite. Polscy młodzi nacieraja ostro na FMO. Widać tego efekty!
Zaskoczyło mnie to bardzo. Zresztą P. Bednarek mi puścił smsa gdy wracałem z Krakowa- miły początek dnia.

MK
Odpowiedz
Miano odkrywcy planetoidy zaczyna schodzić na psy  Wink Big Grin
Za rok będzie ich tutaj kilkunastu i światowym agencjom prasowym odechce się już podejmowania starań o wywiady, itp.

A tak poza tym, to gratuluję!
Dariusz Żołnieruk, Gdynia: 54°32'54,62"N , 018°32'04,78"E<br />tel.: 505-83-46-84<br />refraktory: tuningowany Sky-Watcher 120/1000 z nasadką bino Max Bright BP i Astrokrak "Pronto" 66/400, lornetki: BPC Tento 20×60 na "żurawiu", Vivitar 10×50 i BPC2 Tento 7×50
Odpowiedz
(08.10.05, 11:45)El_Capitano link napisał(a): Miano odkrywcy planetoidy zaczyna schodzić na psy  Wink Big Grin

Dokładnie o tym samym sobie pomyślałem.  Wink
O ile wszytkie media nagłaśniały odkrycie Piotrka to wydaje mi się ze taraz to raczej cicho przejdzie... Szkoda.
Mogli by w końcu pokazać ze polska młodzież ma inne zajęcia niż picie piwa pod blokiem.
Niech noc będzie z Wami!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości