Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaćmienie Księżyca
No pewnie że się stało, z dniem dzisiejszym zostałem pełnoprawnym obywatelem Europy a i jubileusz tysięcznego posta się z tym zbiegł jak widzisz Wink
Odpowiedz
Gratuluję. 1000 post miałeś już duzo wcześniej bo nie policzyłeś tych, które sam sobie wykasowałeś. ;D

No i pogubiłem się. To w Europie jest cyfrowo czy analogowo? ;D
Odpowiedz
To zależy czy czujesz się poczęty przez komputer czy przez kobietę, dylemat jak z Matrixa co nie ???
Odpowiedz
Ja też Janusza nie poznaje, czyżby zmiana zdania na temat cyferek ? czy może jest już w torbie jakieś fajne pełnowymiarowe ccd ????

co do Księżyca to kompozycyjnie faktycznie lepiej choć wydaje mi się że nie zawsze w takich wypadkach kompozycja ma znaczenie kluczowe....

to ja się przypomne:
[Obrazek: zacmienie.jpg]
UWAŻAJ ta jednostka wraz z bandą swoich koleżków podczas czytania tego postu może przejąć kontrolę nad twoim tosterem....  + www.astrofotografia.pl + http://astrofotografia.pl/wordpress/ +
Odpowiedz
Ta kompozycja też niczego sobie ale taka jakaś sztywna i techniczna bez tego artystycznego, miękkiego wygięcia linii Księżyców Wink
I ten ostatni prześwietlony w stosunku do reszy kadr też trochę ją rujnuje ale rozumiem że był łowiony między chmurkami z konieczności !!!
No tak krytukuję tu kompozycje Papatka a sam wtedy smacznie spałem ale bałwan ze mnie, znów dałem się sprowokować staremu mistrzowi Wink
Odpowiedz
ekhmmmm Janusz a cos na temat tej cyferki która poniekąd posiadasz napiszesz ?

8)
UWAŻAJ ta jednostka wraz z bandą swoich koleżków podczas czytania tego postu może przejąć kontrolę nad twoim tosterem....  + www.astrofotografia.pl + http://astrofotografia.pl/wordpress/ +
Odpowiedz
A owszem napiszę ale nie zrobiłem nią jeszcze 1000 fotek i dopiero się wczuwam w jej rozbudowane menu i ukryte możliwosci!!!
Odpowiedz
eeeee tam Janusz no co Ty ?
bedziesz pokazywał dopiero jak dotrzesz ccd, po 1000 eksopzycji... ?

Wink
Odpowiedz
po 1000 ekspozycjach zaczną się pojawiać hotpixele (taki czarny scenariusz), więc Janusz lepiej nie zwlekaj

też się przypomnę:
wygięcie łancuszka lepiej widoczne na monitorach z kineskopami w kształcie żarówki

[Obrazek: ksiezyc31.jpg]
oświetlenie pleneru zapewnia supermarket
Moja strona - astrofotografia - galeria zdjęć. Program easyHDR - składanie i obróbka zdjęć o wysokiej dynamice.
Odpowiedz
Pikne panocku pikne ale czemu tak gęsto nadziubdziane jeden na drugim bez najmniejszych nawet przerw, czyżby krótki czas życia baterii nakazywał taki pośpiech w tej ładnej multiekspozycji???
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości