Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Celestron contra Meade
Nie wiedziałem, że się "chłopaki" pobili o system Go To...
http://skyandtelescope.com/news/article_965_1.asp
================ Ełk : 53° 49' N  22° 21' E
Odpowiedz
Adwokaci wzięli pewnie tyle kasy, że mogliby sobie obserwatoria pobudować, najlepiej od razu w kilku miejscach.
Oskar
Odpowiedz
...żyć nie umierać...a u nas ograniczają koszty zastępstwa...
Odpowiedz
I to radca radcom taki los zgotował. U nas tylko minimalne zasądzają, nic więcej. >Sad
Oskar
Odpowiedz
Ostatnio ełcka sędzina machnęła się w "starej" sprawie i zasądziła koszty wg nowych przepisów...ale zrobiliśmy odpuszczonko, bo i tak koszty były "nieminimalne" Smile
Może przekwalifikować się na komornika? 150.000 rocznie na czysto (średnia na kraj na rok chyba 2001)...ale może się trafić tzw. "namaszczenie twarzy" co lokuje, wg mnie, ten zawód w gronie zawodów niebezpiecznych lub zwiększonego ryzyka... :-\
Odpowiedz
No wiesz, największą kasę robią notariusze, ale ja za nic nie wytrzymałbym takiej pracy. Nuda i tyle!
Oskar
Odpowiedz
W pracy nuda ale kasy tyle że stać ich spokojnie na ekskluzywne hobby z górnej półeczki cenowej, wiesz duże APO i te sprawy !!!
Odpowiedz
Nie tylko o to chodzi w życiu. Janusz chciałbyś siedzieć za biurkiem, wpisywać kolejne numery dowodów i numery działek i brać kasę? Umarłbyś z nudów. Ja miałem tę możliwość i mimo rozpaczy ojca rzuciłem to w p...u! To nie jest zajęcia dla facetów. Trzeba robić to co się choć trochę lubi, bo jednak kasa wszystkiego nie załatwi i nie zrekompensuje.
Oskar
Odpowiedz
Czyli stres, załatwianie spraw za 5 dwunasta, bieganie op sądach, łażenie po komornikach (czyt. użeranie się z nimi). Czasami mam wrażenie, że tylko ja pracuję ;D ...i wszystko rób sam, bo jak nie to wyjdzie cyrk...ehhhh... [ale ogólnie jest wesoło Wink :Smile]
Odpowiedz
No i o to chodzi. U mnie codziennie straszna zawierucha, ja się wściekam, klnę, ale lubię to w gruncie rzeczy.
Oskar
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości