Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kręcone pudełka do okularów
Są chętni? Big Grin

[Obrazek: dekiel.jpg]

42mm X 60-80mm
42mm X 80-120mm
52mm X 80-120mm
65mm X 120-200mm
65mm X 80-120mm
80mm X 120-200mm
bo jeżeli tak to może da się coś w tym temacie zdziałać...
Generalnie proszę w tym wątku wyrazić swoje zainteresowanie, a od ilości zamówienia zależy czy podejmiemy się tego czy nie...
www.astronoce.pl - TESTY SPRZĘTU www.astroexpo.pl - GALERIA ASTROFOTOGRAFII
Odpowiedz
na astro-forum jest tak, że jak się pozna cenę pudełka, to już mus je mieć, może na tym jest odrobinę mniej rygorystycznie?  ;D

to tak nieśmiało, na pare sztuk bym reflektował  Wink
pozdrowienia
Odpowiedz
(20.09.05, 15:38)sumas link napisał(a): na astro-forum jest tak, że jak się pozna cenę pudełka, to już mus je mieć, może na tym jest odrobinę mniej rygorystycznie?  ;D

to tak nieśmiało, na pare sztuk bym reflektował  Wink
pozdrowienia
;D
no dobra przecież jestem tu z Wami od lat... 8)
Cena od 20PLN w górę - tak sobie kalkuluję ale to wszystko zależy od ilości zamówienia...
Odpowiedz
ujć  :-\
chyba jednak babci remanent w apteczce zrobię,
może jej pan doktór jakieś panaceum na okulary przepisał  ;D
bo za pudełko z PP to stanowczo za dużo, a razem z tele vue, to wiele za mało, cholera, ta ameryka po prostu za daleko od nas Sad
pozdrowienia

Odpowiedz
Podobne widziałem u Heńka tylko "gwint" inny, słabawe to jest  :-\
Odpowiedz
No to może Heniek ma jakieś podróby? Bo wszystkie z jakimi się spotkałem spełniają zadanie doskonale. Chociaż jak mam płacić więcej jak 3 dolary za sztukę to już wolę prowadzić zbiorcze pudełko śniadaniowo-kanapkowe  ;D
Odpowiedz
Ja to mówie w odniesieniu do pudełek jakie mam od okularów z optisana, są poprostu genialne  Smile szkoda że tylko 3  :-\ Postaram się zrobic fotki.
Odpowiedz
Moment - wieksza ilość to cena idzie drastycznie w dół  - to jak z pudełkami...... (taka jestzasada handlu Smile chyba że jest wymienny Smile - ja z DO mam negatywne wiadomości ale jeśli kolega da namiar na metke pudełkową to tam zadzwonię .....
telep antychmurowy
Odpowiedz
Sprawa jest prosta - pudełka takowe już posiadam i są genialne... dla siebie napewno będę ściągał więc jeżeli chceta się podłączyć do zapraszam.
Ceny w $ macie ze strony:

http://www.optcorp.com/ProductList.aspx?uid=105-296-779

Cenę pomnóżcie razy 3.2 + ewentualne cło, vat (około 24%) + ewentualnie koszt przewoźnika, lub sam koszt przewoźnika bez cła i waty... :Smile
Gdyby tego plastiku było dużo możnaby negocjować cenę i otrzymać rabat... przemyślcie sprawę...
Odpowiedz
to ja sie pisze na kilka  - specyfikacje na maila wyslę
telep antychmurowy
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości