Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czyżby mamy kolejnego odkrywcę FMO?
http://wiadomosci.onet.pl/1161560,16,item.html

Big Grin Big Grin Big Grin
Odpowiedz
G R T U L A C J E!!! Smile
www.astronoce.pl - TESTY SPRZĘTU www.astroexpo.pl - GALERIA ASTROFOTOGRAFII
Odpowiedz
PIOTRZE PRZYJMIJ MOJE GRATULACJE!  Big Grin
Pozdrawiam, Karol  Smile
Niech noc będzie z Wami!
Odpowiedz
Hehe to i ja sie dolaczam do gratulacji Smile Oby tak dalej - jeszcze kilka tysiecy kamyczkow na niebie czeka na Ciebie Wink
Odpowiedz
I ja przyłączam się do gratulacji.  Smile
Odpowiedz
Szczere gratulacje!!! :o ale te niektore komentarze ludzi onetu to żenada. zresztą tego sie mozna bylo spodziewac :-\
Położenie: 53.25673 N,  14.499153 E www.astrofotografia.szczecin.pl
Odpowiedz
Jak ktoś tam napisał "nie ma to jak polska, bezinteresowna zawiść".
Ludzie nie potrafią uwierzyć że niebo jest nie tylko dla wybitnych naukowców.
Polecam nie czytanie komentarzy z Onetu Wink

A Piotrkowi jeszcze raz serdecznie gratuluje, a co?  ;D
Niech noc będzie z Wami!
Odpowiedz
Kurde Piotrek ! Nieźle nieźle ! pozdrawiam i szczerze gratuluje !
Fotografia : Nikon D70s, Nikkor 18-70 DX ED, Nikkor 70-300G Astronomia : Synta 10" 254/1200, f/4.7
Odpowiedz
Piotrze, wiadomość o Twoim odkryciu dostałem od Michała Kusiaka (tu wielkie dzięki !) bo byłem na kilkudniowym wypadzie na poszukiwania komet. Teraz wróciłem i mogę powiedzieć ... GRATULUJę !

Jednak jedno mnie zastanawia. Bo na animacji złożonej z 3-ech klatek danego rejonu, obiekt jest na nich wszystkich. Mógłbyś powiedzieć jak ów obiekt wyglądał na zdjęciu JPEG tym co się przegląda ? W radiu RMF FM mówiłeś, że "zaznaczyłeś gwiazdę, tak z ciekawości ..."
Czyli chcesz powiedzieć, że na zdjęciu to też był punkt a nie kreska ? Jeśli tak to, ... brak mi słów na ten zbieg okoliczności i olbrzymie szczęście  :Smile

------
Kampania zachęcania do przeglądania FMO przynosi teraz rezultaty. Teraz czas na SOHO. To taka mała dygresja.
Odpowiedz
Limax7: nie ma za co.
A jak chcesz troche o tym posłuchać poczytać, przejrzyj ogólnodostępne media.
Twoja dygresja - to dobra dygresja  ;D

MK
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości