Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OP PTMA - resurection...
O, przyklejony to jest bardzo dobry pomysł.

Najlepiej, żeby założyciel wątku był w stanie później odznaczyć status przyklejonego. I myślę, że to wystarczy.
Odpowiedz
Witam
(i z góry przepraszam, że mącę tą - jak się już wydaje spokojną - kałużę).

Problem odpowiedzi na mojego posta jest w trakcje rozwiązywania (przyklejania) jak rozumiem więc tu się nie wypowiem.

Jednakże mam dziwne wrażenie, że nie zostało tu powiedziane wszystko...:
- Działanie tego Oddziału nie zależy od prezesa i jego bytności na spotkaniach...
(a kontynuując ten wątek powiem tylko, że Sympozjum Polarne w Kielcach w dniach 12 - 14 września, było ze wszech miar udane i pouczające dla mojej skromnej osoby)

Jak pokazuje przykład spotkań na Tatrzańskiej - Oddział potrafi działać bez prezesa, więc nie zrzucajcie na mnie całej winy gdy coś idzie nie tak w COPie...
A może własnie o Tatrzańską chodzi? Co?

Chciałbym tu i teraz powiedzieć jednoznacznie co nastepuje:

Jest mi przykro, że do tej pory nie zdołałem się pokazać na spotkaniu u Jezuitów.
Tym bardziej przykro mi z powodu tego pomieszczenia, które z takim trudem remontowaliście (gdzie ja nie mogłem pomóc).

Ale tak własnie wygląda mój rozkład tygodnia i nijak nie mogę na razie tego zmienić.

Wróciłem wczoraj z południa Polski i na pewno jeszcze tam w przeciągu następnego miesiąca wrócę. Kiedy - nie wiem bo nie jestem na razie w stanie zaplanować nawet najbliższego tygodnia.
Styczność z internetem mam bardzo małą, więc nie bywam na Forum regularnie, ale w miare możliwości będe się tu pojawiał.
Jesli ktoś ma coś do powiedzienie w kwestii poruszonej powyżej - tu i teraz jest na to miejsce...

Pozdrawiam

Piotr
Pozdrawiam
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości