Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki to odcinek?
sprawdzilem, 152 dostepne
Take a look to the sky just before You die...it's the last time he willl... ...zmazując barwy lasom i polom, mknie balon nocy- z knajpy- gondolą... 10x50, 20x70, SW200/1200DobsGoTo, siakieś śkiełki, nasadzacz dwugałkowy CZJ
Odpowiedz
Witam.
Faktycznie 152 odcinki … nadrobiłem zaległości. Szkoda że to już wszystkie dostępne…
Teraz pozostają mi tylko powtórki… Smile
Odpowiedz
Witam!
Jestem tu nowy ale czuję, że jest to miejsce, którego długo szukałem i w końcu znalazłem... "Sonda" Jest jednym z ważnych dla mnie wydarzeń w życiu, takich, które mnie ukształtowały, nie wiem, czy nie - najważniejsza. Tyle tytułem wpisywania wynurzeń pierwszo-postowych Smile
Pytanie jest takie: w jednym z odcinków "Sondy", będąc dziecięciem jeszcze, widziałem w felietonie bardzo ciekawy samochód elektryczny. Karoseria połowa elipsoidy (jajo), podwozie na planie rombu - od przodu: przednie koło skrętne, dwa koła napędzane, tylne koło skrętne. Czy ktoś może kojarzy ten odcinek? Bardzo mnie dalszy los tego eksperymentalnego samochodu interesuje. Tłucze mi się coś po głowie, że powstało toto w Austrii i miało nazwę Egg-Car, ale mogę źle pamiętać.
Pozdrawiam!
Staszek
Odpowiedz
Witaj Staszek,
(30.10.07, 00:16)stakkatron link napisał(a):[...]
Pytanie jest takie: w jednym z odcinków "Sondy", będąc dziecięciem jeszcze, widziałem w felietonie bardzo ciekawy samochód elektryczny. Karoseria połowa elipsoidy (jajo), podwozie na planie rombu - od przodu: przednie koło skrętne, dwa koła napędzane, tylne koło skrętne. Czy ktoś może kojarzy ten odcinek?
[...]
Chodzi zapewne o odcinek 420. "Powtórka z koła" - emisja 5.03.1987.
Pojazd zwany "jajem Teslinga" od nazwiska konstruktora. Nigdy nie wyszedł poza stadium prototypu.
Odpowiedz
Dzięki cyberas!
W zasadzie nieco OT, ale jakby ktokolwiek cokolwiek wiedział o tym prototypie, to będę baardzo wdzięczny Smile poszukiwania w necie z różnymi pisowniami nazwiska Tesling dają że tak powiem NIC Sad
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=v30Ys7L7mI4
No właśnie, jaki to odcinek?
Odpowiedz
Ależ proste pytanie Smile
"Liczyć aby żyć"
Realizacja luty 1989r

Hotel dalej stoi ale obecnie robi za reklamę głownie BROWCA
To się nazywa polska ekonomia
w Sumie funkcjonowal nie całe 20 lat juz nie pamiętam dokałdnie ile ale na pewno mniej 20 ot szczelę 15 i sie wiele nie pomylę Smile
Odpowiedz
(24.08.07, 03:28)Sfam link napisał(a):Jako młody chłopak oglądałem odcinki Sondy, a jeden z nich był szczególnie dla mnie ważny gdyż zdecydował o tym co będę robił w późniejszym swoim życiu.

W owym odcinku Panowie Kamiński i Kurek prezentowali komputer Spectrum i grali na nim w grę Knight Lore.
Mam ten sam problem, tez ten odcinek widzialem na Jowiszu i tez chcialbym go zobaczyc jeszcze raz...
Odpowiedz
(19.02.08, 21:26)Mnietoslaw link napisał(a):Mam ten sam problem, tez ten odcinek widzialem na Jowiszu i tez chcialbym go zobaczyc jeszcze raz...
;D Przez chwilę myślałam, że byłeś poza Ziemią...
Odpowiedz
Tak po za tematem ale dziś zauważyłem Smile
Dotyczy odcinaka "Liczyć aby żyć" a dokładniej nieszczesnego Hotelu Forum Smile
Na taśmie z SONDY widać w zabudowie przy wejsciu antenę satelitarną talerz Smile wiecie że do dziś stoi Smile 20 lat nie wzruszona Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości