Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddziału Pomorskiego przerwa wakacyjna
Na wczorajszym (14 czerwca) spotkaniu Oddziału Pomorskiego PTMA na prośbę personelu COP-u zadeklarowaliśmy, że w miesiącach lipcu i sierpniu nie będziemy sie w COP-ie spotykać. Decyzja, w związku z oszałamiającą frekwencją, nie była trudna. 2 głosy za. 0 - przeciw. Nikt się nie wstrzymał. Głosowaniu z największym podziwem przyglądał się trzeci kolega - miejmy nadzieję, że nowy nabytek Oddziału.

Gdy już mieliśmy rozejść się do domów dołączył do nas czwarty kolega (też nowy) z ciężką walizą, któremu miesiąc temu obiecano rzucić okiem na optykę jego Alkora.

Po pół godzinie pojechaliśmy do jezuitów szukać jakichś członków Oddziału. Niestety. Zniknęli też gdzieś jezuici. Rzuciliśmy więc z parkingu na Księżyc okiem wyposażonym w Alkora. Potem z jedyną w okolicy żywą istotą - podlewającą ogródek siostrą Zuzanną - pogadaliśmy o reaktywacji Pink Floydów i o ostatnich składankach Genesis.

Big Grin
Dariusz Żołnieruk, Gdynia: 54°32'54,62"N , 018°32'04,78"E<br />tel.: 505-83-46-84<br />refraktory: tuningowany Sky-Watcher 120/1000 z nasadką bino Max Bright BP i Astrokrak "Pronto" 66/400, lornetki: BPC Tento 20×60 na "żurawiu", Vivitar 10×50 i BPC2 Tento 7×50
Odpowiedz
A już napisałem termin najbliższego spotkania na stronie (12.07)  ;D
Ok to napisze, że przerwa wakacyjna. A najbliższe spotkanie 13 września ?
Odpowiedz
Najbliższe spotkanie odbędzie się na sygnał dany z Forum.
Dariusz Żołnieruk, Gdynia: 54°32'54,62"N , 018°32'04,78"E<br />tel.: 505-83-46-84<br />refraktory: tuningowany Sky-Watcher 120/1000 z nasadką bino Max Bright BP i Astrokrak "Pronto" 66/400, lornetki: BPC Tento 20×60 na "żurawiu", Vivitar 10×50 i BPC2 Tento 7×50
Odpowiedz
Mam nadzieję, że będzie wtedy wyższa frekfencja  Wink
W wakacje pewnie nie dam rady, może w wrześniu się uda  Smile

"This is the world we live in..."  ;D
Odpowiedz
W rzeczy samej Wink

Ja teraz odbywam podróże po muzyce skandynawskiej z kapelą "Tyr" Smile
Polecam Smile
Odpowiedz
Jako, że wrzesień pojawia się z wolna na horyzoncie...
Rozumiem, że od września spotkania w COP-ie wracają?

Czy jakoś przed wrześniem jest w planach spotkanie u Jezuitów?
Odpowiedz
(16.08.05, 14:30)Maquis link napisał(a): Czy jakoś przed wrześniem jest w planach spotkanie u Jezuitów?

Spotkania odbywają się w każdy piątek o 18. Zapraszamy serdecznie Smile
Odpowiedz
Hehe, no i czemu nikt nie gada  >Sad

Czekajcie, już ja wam dam  Tongue Wink
Odpowiedz
Jakby ktoś miał wątpliwości, to w ten piątek oczywiście spotkania u Jezuitów nie ma ze względu na to, że przyjeżdża monsieur Żar Smile
Odpowiedz
Jest taka sprawa, że nieobecni na koncercie Żara spotykają się u mnie w domu (burdelowiec 11 piętro) we Wrzeszczu aby pić wódke i robić zdjęcia koncertu z perpektywy.

przemas Smile Smile Smile
Tyle mnie obchodzi głupców gadanie, co odgłosy wiatrów z ich brzuchów... DEMETRIUSZ Smile Smile Smile<br /><br />Tel. 504 227 170
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości