Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słoneczko-05.06.2005
Wykorzystując przelotne widoki na Słońce między chmurwami - w dniu dzisiejszym, udało się sklecić takie małe conieco
Jako zwykle w sesyji udział wzięli- MT750 oraz D30 w głównym ognisku

[Obrazek: sloneczko.jpg]
hmmmmm...
Odpowiedz
Jak przystało na "małe conieco" - miodzio. Wink
Samodziałowy newton 230/1175, TAL 100R, PZO T50x70, Everest 12x60 Amator ze mnie ...
Odpowiedz
Jak zwykle nie znasz ltości i powalasz wszystkich na ziemię swoimi zdjęciami Wink

"jak zwykle" wspaniała fotka
Odpowiedz
Bardzo ładnie!
A tak w ogóle to za ile lat będzie maksimum cyklu aktywności, bo zapomniałem??
Karol Pahulak / Białystok HP Photosmart 945 www.przyrodatatr.eu
Odpowiedz
Jeśli liczyć 2000 jako rok maksimum aktywności (nia mam danych o liczbie Wolfa za ostatnie lata pod nosem) to za rok powinno nastąpić minimum, a kolejne maksimum w 2011 roku.
Odpowiedz
witam,

pikne  Big Grin
Pozdrawiam, Piotr 29° 20' 48" N, 48° 05' 26" E LX200 10" + ETX90 OTA + SW 100ED + LXD55 + wiadro okularkow; Canon 300D; ...
Odpowiedz
Tadeo, pomijając dni niepogody to pracujesz niczym SOHO ;D ;D Świetnie! Big Grin

Widzę że Słońce się zaplamia Big Grin (niestety niebo też Sad )

Kurczę, ja chcę maksimum już  Wink
NPZ Tal 100RSMT (4" F10 Achro), Ortho 7mm, fylterki planetarne, plusle, Tento 7x35 cdev@stop.spaam.teleskopy.pl www.gronki.teleskopy.pl
Odpowiedz
Ładne!. Filtr Baaderka?
Pozdrawiam Piotr Sky Watcher 80ED na GPD-2 BPC 15x50 <b>http://republika.pl/piotrpe/</b>
Odpowiedz
Folija Baaderka  Big Grin
hmmmmm...
Odpowiedz
(08.06.05, 22:34)Tadeopulous link napisał(a): Folija Baaderka  Big Grin

Folia Baaderka jest in The Best in The Best in The Best  ;D
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości