Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbliższe zebranie w LUBLINIE
Na najbliższym zebraniu, 10 czerwca o 17:15 (Instytut Fizyki UMCS, sala F II) z okazji ROKU FIZYKI - 100-lecia TEORII WZGLęDNOŚCI - prelekcja pt. KOSMICZNE BLIŹNIAKI i inne, WZGLęDNIE CIEKAWE opowiadania
Niewykluczona transmisja on-line w internecie.
Oprócz tego - krótkie wprowadzenie do INTERFEROMETRII.
Possdrafka!
Miłek
Odpowiedz
Jest ktoś zainteresowany transmisją?
Possdrafka!
Miłek
Odpowiedz
ja oczywiście jestem 8)
Wink - Pozdrawiam - Paweł Koczan
Odpowiedz
Adres internetowy będzie jutro.
Powinien wystarczyć strumien 128 kb/s czyli wystarczy ADSL, SDI lub ISDN (przy włączonych dwu kanałach).

Zapraszamy Smile
Possdrafka!
Miłek
Odpowiedz
A jaka technologia?
Odpowiedz
Oto adres transmisji:

http://www.ittv.lublin.pl/
Possdrafka!
Miłek
Odpowiedz
Działa już pełny kanał transmisyjny. Technologia NullSoft.

Po godzinie 23:00 przewidywana transmisja NA ŻYWO od lat 18! ;D

Żartowalem Smile
Possdrafka!
Miłek
Odpowiedz
Dzięki cierpliwemu wścibstwu jednego z Forumowiczów odnaleziono na stronach ITTV zaginione nagranie VIDEO z transmitowanej w internecie prelekcji pt. KOSMICZNI BLIŹNIACY i inne WZGLęDNIE ciekawe opowiadania.

Plik WinAmpa jest dostępny pod adresem:
http://www.magiccam.it-net.pl/video/astro.nsv.

Do odtwarzania można użyć np. WinAmpa w wersji 5.092 (dostępny np. na CD dołączonym do CHOP 7/2005).

Nie jestem pewien, jak długo plik będzie w sieci dostępny.
Niestety, brakuje początku wykładu no i rozdzielczość jest niezadowalająca. Cóż, nagrano go w standardzie umożliwiającym transmisję 130 kbps.
Plik ma ponad 60 MB.

Pozdrawiam - Miłek
Possdrafka!
Miłek
Odpowiedz
Dawno tu pisałem.
Za tydzień, 28 października spotkanie PTMA Lublin. Można się spodziewać kolejnego wykłady z cyklu słonecznego, tym razem weźmiemy się za bary ze Słońcem przy pomocy... kredy i długopisów!
Possdrafka!
Miłek
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości