Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
M13 z 27.05.05
>atmosfera< w kontekście waszego ogólnego zachowania panowie - ze szczególnym uwzględnieniem dziwactw mekmeka.

bo widzisz mekmek, jeżeli reszta świata Ci mówi, że coś nie do końca jest tak jak myślisz - to tylko w wyjątkowych przypadkach może to świadczyć o twym geniuszu, w 99,9% świadczy o oślim uporze i braku kontaktu z tzw. "rzeczywistością". Na dodatek ty i gregory macie (co również wielokrotnie podkreślałem) schizofreniczną obsesje na punkcie nienawiści świata do domka - 99% problemów wynika z tego WASZEGO przeświadczenia - zresztą co tu dużo mówić, uwielbiacie prowokować w tym temacie, udając zawsze na koniec niezorientowanych jakby nieco zamroczonych i z innego świata. Zacznijcie się zachowywać normalnie i podchodzić do spraw z nieco szerszym horyzontem a z pewnością wyjdzie to wszystkim na dobre.

W temacie MTO i DSów powiedziałem już wszystko na temat i nie są to kąśliwe uwagi a powiedział bym chłodna i realna ocena sprzętu. Zwróć uwagę również na to że twoje odpowiedzi nigdy nie są do końca jasne i zawsze nieco prowokujące - może czas na zmianę stylu ?
UWAŻAJ ta jednostka wraz z bandą swoich koleżków podczas czytania tego postu może przejąć kontrolę nad twoim tosterem....  + www.astrofotografia.pl + http://astrofotografia.pl/wordpress/ +
(28.05.05, 13:21)McArti link napisał(a): Wiesz co Gregory... takie fotki są jak jazda maluchem 200km/h .. ale na pędzącej tyle ciężarówce z 15litrowym silnikiem  ;D

chciałabym żebyś napisał jakimż to tanim montażem masz zamiar focić i mieć takie rezultaty  :Smile

niewiem również jakie to fenomenalne możliwości MTO pokazuje fotka. Po zdjęciach planet pokazywanych kiedyś przez Michau'a można sądzić, że taką M13 mógł by zrobić nawet Newton 114/900 za 200zł

tylko, że nikt kto ma NPJ tego nie będzie próbował, bo poco.

Widzisz McArti. Problemem tutaj jest pewien fakt. Niedopuszczacie mysli, ze ktos moze miec inne, wlasne zdanie, i podaza wlasna droga, uzyskuje wyniki. Po co? A chociazby dla czerpania radosci, i pamietaj ze zawsze czegos nowego sie uczysz, zdobywasz nowe doswiadczenia.
(28.05.05, 13:23)papatki link napisał(a): >atmosfera< w kontekście waszego ogólnego zachowania panowie - ze szczególnym uwzględnieniem dziwactw mekmeka.

bo widzisz mekmek, jeżeli reszta świata Ci mówi, że coś nie do końca jest tak jak myślisz - to tylko w wyjątkowych przypadkach może to świadczyć o twym geniuszu, w 99,9% świadczy o oślim uporze i braku kontaktu z tzw. "rzeczywistością". Na dodatek ty i gregory macie (co również wielokrotnie podkreślałem) schizofreniczną obsesje na punkcie nienawiści świata do domka - 99% problemów wynika z tego WASZEGO przeświadczenia - zresztą co tu dużo mówić, uwielbiacie prowokować w tym temacie, udając zawsze na koniec niezorientowanych jakby nieco zamroczonych i z innego świata. Zacznijcie się zachowywać normalnie i podchodzić do spraw z nieco szerszym horyzontem a z pewnością wyjdzie to wszystkim na dobre.

W temacie MTO i DSów powiedziałem już wszystko na temat i nie są to kąśliwe uwagi a powiedział bym chłodna i realna ocena sprzętu. Zwróć uwagę również na to że twoje odpowiedzi nigdy nie są do końca jasne i zawsze nieco prowokujące - może czas na zmianę stylu ?

OK. Ciesze sie ze powiedziales juz wszystko a propo DS przez MTO. Bo to nie zmieni raczej mojego zdania, ja wciaz widze drzemiacy potencjal. Beda nowe zdjecie, lepsze lub gorsze, ale beda wiec o czym tu dyskutowac?

No ale generalnie niesadzilem ze chodzi Ci znow o Domka? Dla Ciebie wybacz, prowokacja bylo same umieszczenie tego zdjecia M13, bo bylo wykonane przez moje MTO, na montazu Dominika. Ja tutaj prowokacji nie widzialem, raczej piekny przyklad, jak mozna tworzyc zespol i wspolnie czerpac z tego radosc. I powstalo zdjecie M13 z przyleglosciami Smile Dlaczego mam nie byc z tego dumny? No fakt, zdjecie to moze jeszcze nie jest najwyzszych lotow, ale przeciez swiat sie na tym nie konczy.

Jednej rzeczy nie rozumiem. Dlaczego po publikacji zdjecia musza wychodzic takie dyskusje? Dla mnie licza sie realia, ktore wygladaly nastepujaco: doskonaly montaz + dobry MTO - w wyniku uzyskana fotografia.
jestem ciekaw czy gloryfikując tak bardzo ten sprzęt pomyślałeś choć przez moment o młodych ludziach, którzy czytając to będą kupować zamiast jasnego Newtona MTO, czy choć przez moment przeszło ci przez myśl to jaki będzie ich zawód - kiedy ani nie zobaczą ani nie sfotografują nic takiego jak ty...

myślę, że nie i podtrzymuję swoje zdanie na temat waszego wkładu z mekmekiem w destabilizację tego co można nazwać - spokojem na forum. Chciałbym również cię prosić o obiektywną ocenę tego co piszesz w świetle to niby mojego czepiania się domka...

vide:

"No ale generalnie niesadzilem ze chodzi Ci znow o Domka?"

ciesze się, że tworzycie zgrany team, ale czekam na twoje doswiadczenia w foceniu MTO, wogóle na twoje doświadczenia....

no właśnie wystarczyło zacząć od tekstu - do focenia MTO potrzebujemy - naprawdę dobrego montażu, a pewnie nie było by całej dyskusji.
UWAŻAJ ta jednostka wraz z bandą swoich koleżków podczas czytania tego postu może przejąć kontrolę nad twoim tosterem....  + www.astrofotografia.pl + http://astrofotografia.pl/wordpress/ +
Co do moich dziwactw.
To masz racje, jestem chory na punkcie dobrego zdjęcia ( nie koniecznie astro, niejednokrotnie robię wiele kilometrów na piechote żeby zrobić ciekawe zdjęcie a na dodatek nie zawsze wychodzi). Lubię jak ludzie maja nieograniczony dostęp do dobrych zdjęć .
Co do geniuszu to na pewno nim nie jestem
Co do Domka, to nie ja się jego czepiam i znam go z bardzo dobrej strony.
Co do jasności pisania, nie szukam prowokacji choć ludzie sami ją tworzą ( a może to wynika z tego ,że nie pisze po polsku – były takie uwagi )
.
Chciałbym żebyś zapamiętał jedno co do mojej osoby. Cieszą mnie dobre zdjęcia, autorem może być też papatki
Nie szukam zadym i zwady. Myślę ,że zadymiarzy na forum doskonale znasz i wiesz jak tworzą zadymy i z jakiego powodu.

Pozdrawiam i zycze niezłego nieba
(28.05.05, 13:47)papatki link napisał(a): no właśnie wystarczyło zacząć od tekstu - do focenia MTO potrzebujemy - naprawdę dobrego montażu, a pewnie nie było by całej dyskusji.
Wynika z tego ,że każdy post powinien być redagowany przez kolegę papatki. Z jego punktu było to nie właściwe zdanie

Już nie wiem o co chodzi.
Zła atmosfera, za duży zapał fotografującego, udane zdjęcie, montaż Domka. Chyba wszystko naraz Smile

Człowieku, jest sprzęt i efekt jego działania i tyle.
Po co do tego mieszać jakąś bezsensowną otoczkę
zerknij sobie co napisałem na początku tego wątku, zerknij i przemyśl - potem idź się przejdź to może trochę ochłoniesz.

ps. przypominam ci, że ze względu na osobiste wycieczki jesteś na cenzurowanym na forum.

ps2. nikt nie zabrania pokazywać zdjęć i nikt nie każe redagować w taki a nie inny sposób - najwyraźniej nie rozumiesz o co się toczy dyskusja.
Serdecznie gratuluje bardzo dobrego zdjecia, szczegolnie, jak na uzyty do tego celu sprzet.

Mam tylko prosbe - moglibyscie pisac odpowiedzi w jednym poscie - tzn. jesli ostatnia wiadomosc w watku nalezy do Was, zamiast pisac kolejny post "pod swoim" - edytowac ostatni tekst w watku? Ulatwilo by to troche czytanie...
Pozdrawiam Radosław Ziomber www.astrofizyka.info [Obrazek: astrofizyka-logo.jpg]
Papatki tematem wątku było "  M13 z 27.05.05" i tyle.
Nic już wiecej nie pisze bo mam dość banialuków słownych !!!! i wciąganie w pyskówki
Powodzenia
(27.05.05, 23:35)Gregory link napisał(a): [Obrazek: main.jpg]
Ten typ w tle to ja  Wink

Taki miły czlowiek  Big Grin a tyle robi zamieszania  Tongue  Mekmek poradzil Ci abyś wstawił swoja fotkę?  :Smile

Ja po przeczytaniu całosci rano widzę ekipę "uciśnionych" z którą próbuje ostatnio też identyfikowac się jeszcze jeden Adam. Rżniecie głupa tak dobrze ze czasami sam się zastanwaim czy mam racje i o co tu jeszcze chodzi. Pozdro dla lidera.

PS Kiedy wydacie swoją pierszą kasetę?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości