Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
astronomica2,0
Jak już wspomniałem mój scyzoryk kieszonkowy reaguje na sumy z przedziału kilku zer ;D, natomiast 38 PLN to jak by nie było ciut mniej, po drugie astronomica należy do programów AUTORSKICH, a te według mnie W S T Y D i H A ń B A piratować! Jakiś konkretny gość napocił się nad nim przez pół roku nie na darmo.
Sprawa ma się inaczej z molochami typu Microsoft. Dlaczego mam dorabiać gościa, który sam nie wie ile ma na koncie (przyznał się do tego publicznie ) i jego miesięczny dochód przekracza budżet roczny państwa afrykańskiego średniej wielkości? >Sad >Sad >Sad .
Na dobrą sprawę, to klient kupujący licencję może nie mieć pojęcia kogo dorabia i właściwie za co.
ponawiam pytanie do tej "przeczulonej" na piractwo komputerowe części forumowiczów o Windowsa na ich komputerach... Wink
Nie popieram piractwa programów autorskich, ale nie jestem też bezkrytyczny wobec siebie.
Gostynin - Płock - Kutno
Odpowiedz
Ponawiam swoje pytanie, na które nie udzieliliście mi odpowiedzi "gdzie można najtaniej kupić Starry Night w Polsce". Zdaje mi się, że większość z Was tego używa. Skoro większość używa i tak się burzy na używanie nielegalnego oprogramowania to gdzie kupiliście SN?

wojtek

PS Nie piszę tego sarkastycznie (no może: nie sarkazm jest moim głównym celem), ale naprawdę chcę kupić ten program w wersji CD (na razie nigdzie nie znalazłem takiej możliwości dla mieszkańca PL).
Odpowiedz
Jak taka rozgożała dyskusja, to też powiem swoje zdanie:
1)Pytajnik jak napisałby jakiś progran (nawet kalkulator) to by wiedział ile to pracy trzeba włożyć w napisanie czegoś tak gobrego ja Astronomica 2.0. 2)Nie jest usprawiedliwieniem "pożyczani gazet od sąsiadów" gdyż to jak i tamto jest łamaniem prawa czy to się komoś podoba czy nie.
usprawiedliwiania zła złem nie jest uzasadnione!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości