Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WKA w Jodłowie 24/25.05.2003r.
Mnie generalnie Srebrna Góra i okolice nie bardzo się podobają. Bardzo zaniedbane. A i z horyzontem tak sobie tam jest.
Oskar
Odpowiedz
Oczywiście Paweł że pamiętam Kudłacze 2000 . Był to zlot organizowany przez Sekcję Obserwatorów Komet krakowskiego PTMA . Cięzar organizacyjny spadł na bardzo wówczas młodego Michała Drachusa . Muszę przyznać że wywiązał się znakomicie . Takie zloty pamięta się długo . Pozdrawiam .
Piotra nie ma juz wsrod nas... [']['][']
Odpowiedz
No myślę że Michał tez je pamięta to był dla niego kawał meskiej przygody, szczególnie radykalna i skuteczna kuracja Jurka B. mogła mu zapaść w pamięć Smile Big Grin ;D
Odpowiedz
Radykalna kuracja ale zaiste przyjemna! Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
Odpowiedz
Właśnie ten zlot na Kudłaczach 2000 pozwolił mi poznać osobiście Janusza Płeszkę , Jurka Bohusza , Michała Drachusa , Pawła Sochę , Pawła Maksyma i Janka Kudłacza z rodziną . Na następnym zlocie na Kudłaczach poznałem Pawła Turka , Mirka Dymka , Wieśka Florka , Wojtka Burzyńskiego , Anię i Michała Witkowskich , Ryśka Wiśniewskiego i wielu innych . Następne zloty sypnęły kolejnymi znajomościami z osobami lubiącymi nocne niebo z całej Polski . Jutro jadę z kolegami na Warsztaty i liczę że poznam kolejnych przyjaciół . Pozdrawiam .
Piotra nie ma juz wsrod nas... [']['][']
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości