Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słońce-nowe plamy
Żeby być miłośnikiem astronomii, albo raczej nieba, nie trzeba mieć doktoratu z astronomii. Dlatego Twój śmiech separatysto jest co najmniej nie na miejscu. :-*
Konin 18°12'48"E  52°14'05"N
Najpierw widze ze piszecie w sposób conajmniej profesjonalny o sprzecie, oprobramowaniu astronomicznym itp. a w miedzyczasie widze ze pewne osobynie wiedza jaki jest miernik zaplamienia Słońca i co mam o tym myśleć ?? ??? ???
Poza tym żeby policzyć liczbę Wolfa wystarczy wiedza z podstawówki a nie doktorat Smile
Dzięki El, Crocodile i Marcus za to że nie wyśmialiście mnie za mój oczywisty i jakże komiczny brak wiedzy . Dzięki Wam za to.
El - dzięki za info.
================ Ełk : 53° 49' N  22° 21' E
Cytat:Najpierw widze ze piszecie w sposób conajmniej profesjonalny o sprzecie, oprobramowaniu astronomicznym itp. a w miedzyczasie widze ze pewne osobynie wiedza jaki jest miernik zaplamienia Słońca i co mam o tym myśleć
Zauważ, że na forum są ludzie, którzy wiedzą bardzo dużo i tacy którzy odkrywają tajniki astronomii. Każdy w różnym stopniu zainteresowania i zaawansowania. Jak do tej pory spotkałem się z wielka życzliwością tych dużo wiedzących (i cierpliwością). Dlatego niech dziwnym Ci nie będzie, że pojawiają się pytania o sprawy dla Ciebie proste. A tak wogóle to ja nie pamiętam, aby w szkole podstawowej wzór Wolfa był omawiany. Smile

Jaki komiczny brak wiedzy? Ja dopiero teraz dowiedziałem się o wzorze Wolfa...
Zauważyłem, że wśród członków forum jest WOLF...może to rodzina jakaś tego od wzoru... ;D
Był też gruppenfuehrer WOLF, w jednym z ostatnich odcinków Klossa. Może to on tak namieszał.
Dariusz Żołnieruk, Gdynia: 54°32'54,62"N , 018°32'04,78"E<br />tel.: 505-83-46-84<br />refraktory: tuningowany Sky-Watcher 120/1000 z nasadką bino Max Bright BP i Astrokrak "Pronto" 66/400, lornetki: BPC Tento 20×60 na "żurawiu", Vivitar 10×50 i BPC2 Tento 7×50
Jak się Bruner pojawi, to będzie wszystko jasne... Big Grin
Oj Separatysto dałeś plamę nie ma co!!! Wstydż się!
Czas na wizytę u rentgenologa....
Przeproś Kolegów, nie wiem czy El.. pozwoliłby Tobie swoje buty czyścić.
andrzej z opola
dziadek próbuję się z Tobą nie zgodzić... nie potrafię... Smile)))))

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości