Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skylux
Witajcie. Dzwoniłem do lidla i po kilku nagabywaniach dostałem informacje ze w ciągu miesiąca mają się pojawić SKYLUX'y.

Przekazuje tą informacje na forum bo pewnie są ludzie których to interesuje. Kobieta powiedziałą żeby śledzić ich WWW, bo będzie tam taka informacja.
Pozdrawiam
Odpowiedz
dzięki za info, miejmy nadzieje, że pojawi się coś ciekawego Wink
paulo@iv.pl N 51°23'08" E 16°08'44" Newton 230/1600
Odpowiedz
    DoOr5 zadzwoń proszę jeszcze raz i zapytaj kiedy pojawią się tam 100 ED za 1350 zeta .
Odpowiedz
witam,

Leon... Ty naprawde nie pozwalasz cieszyc sie ludziom tym co dla nich wazne...

Sad
Pozdrawiam, Piotr 29° 20' 48" N, 48° 05' 26" E LX200 10" + ETX90 OTA + SW 100ED + LXD55 + wiadro okularkow; Canon 300D; ...
Odpowiedz
Niezaprzeczelne chamstwo  :Smile
Odpowiedz
leon widac sie nudzi i uwaza sie za kogos lepszego...
leonik, jak chcesz sie nabijac z tych co chca kupic skyluxa to proponuje zmienic forum na ...
hmm, ju chyba wiesz na jakie Smile
-
Odpowiedz
(10.03.05, 16:51)Do0r5 link napisał(a):Witajcie. Dzwoniłem do lidla i po kilku nagabywaniach dostałem informacje ze w ciągu miesiąca mają się pojawić SKYLUX'y.

Przekazuje tą informacje na forum bo pewnie są ludzie których to interesuje. Kobieta powiedziałą żeby śledzić ich WWW, bo będzie tam taka informacja.
Pozdrawiam

Hmmm... w styczniu powiedzieli mi to samo  :Smile
Ktoś tu ściemnia  ;D
Niech noc będzie z Wami!
Odpowiedz
Ale naped do SkyLuxa, to by mogli zaczac sprzedawac Smile
Pozdrawiam Radosław Ziomber www.astrofizyka.info [Obrazek: astrofizyka-logo.jpg]
Odpowiedz
Alufelgi do trabanta?  Wink
Dariusz Żołnieruk, Gdynia: 54°32'54,62"N , 018°32'04,78"E<br />tel.: 505-83-46-84<br />refraktory: tuningowany Sky-Watcher 120/1000 z nasadką bino Max Bright BP i Astrokrak "Pronto" 66/400, lornetki: BPC Tento 20×60 na "żurawiu", Vivitar 10×50 i BPC2 Tento 7×50
Odpowiedz
Lepszy trabant z silnikiem niż mercedes na korbkę! ;D
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości