Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa "twarz" na Marsie ?
Witam,

przyrzyjcie się temu nowemu zdjęciu powierzchni Marsa, zrobionemu niedawno przez sondę 2001 Mars Odyssey:

http://photojournal.jpl.nasa.gov/jpegMod...modest.jpg

Czy w lewym dolnym rogu nie mamy "czaszki" Marsjanina ?   :o ;D ;D  Oświetlenie ukośne - trochę przypomina to  zdjęcie z orbitera Vikinga...

Hermes
Odpowiedz
Ale masz wyobraźnię  ;D

W dodatku wygląda jakby w trumnie leżał (ten "koleś" od czaszki)
Odpowiedz
  Nie no limax7 co ty w trumnie, nie to jest zmumifikowany marsjanin. Tak robią pigmje czy ktoś tam, a on jest taki duży bo go przybetonowały Wenusjanki.

PS. Tak serio to nie rozummiem tego wyszukiwania twarzy na marsie, co to daje? To chyba 3 twarz...
Lornetka : Berkut 10x50 SELL                 teleskop-nadal brak
Odpowiedz
Witam,

dodam powiększony fragment tego zdjęcia:

[Obrazek: czaszka.jpg]

porównywałem to zdjęcie do tego historycznego z "Vikinga" z 31 lipca 1976 roku w rejonie Cydonia - to nie to samo przy innym oświetleniu.
  Przy okazji - nie jestem zwolennikiem teorii o robocie "ufoludków" zarówno podczas tworzenia tych "twarzy", "serc" na Marsie i Erosie,  itd...

Hermes
Odpowiedz
No ale trzeba przyznać wygląda bomba  ;D Ma tak szeroko otwarte usta jakby krzyczał "Na pomoc"  Wink
Odpowiedz
A pamiętacie smiley'a?

[Obrazek: www_plus613_com_smileyfaceonmars.jpg]
Moja strona - astrofotografia - galeria zdjęć. Program easyHDR - składanie i obróbka zdjęć o wysokiej dynamice.
Odpowiedz
Wygląda jak mumia egipska. Wink
WO FLT 98 Apo, QHY8L,  EQ6 Pro....
Odpowiedz
(06.03.05, 12:53)Marvaz link napisał(a):Wygląda jak mumia egipska. Wink

Moim zdaniem zupelnie nie wyglada Tongue
I szczerze to jak na moj zdecydowanie ziemski gust - to trzeba sie wysilic niezle aby zobaczyc jakies nawiazania do twarzy - lub tez moja wyobraznia jest zdecydowanie przyziemna... Wink
Odpowiedz
Cytat:- lub tez moja wyobraznia jest zdecydowanie przyziemna... 
Musisz wrzucić inny bieg.
Mój koleś,mawia:Spójrz na to psychicznie ;D
WO FLT 98 Apo, QHY8L,  EQ6 Pro....
Odpowiedz
gdyby to były lata 70 lub 80 to oficjalnie by było ogłoszone inteligentne życie na marsie  8)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości