Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Test okularów planetarnych i średnioogniskowych
(10.03.05, 16:40)emde link napisał(a):Panowie mamy mały problem z WO APO 2' - nie ostrzy ani w Sycie, ani w EDku?  ???

to znaczy wyciąg jest jakby za krótki czy za długi?

jak coś to może go włożyć w ED przed kątówkę?
Lornetka 7x50 TENTO, Orion SkyView PRO 127mm Mak okurarki... www.mcarti.prv.pl *** NIENAWIDZE LINUKSÓW ***
Odpowiedz
Nie było czasu na większe eksperymenta, ale spróbujemy nim pomieszać, natomiast zastanawia mnie dlaczego "normalnie" to on nieostrzy? Myślałem, że podobny problem wystąpi w refraktorze z Powermatem, ale ten pasuje bez pudła i do refraktora i do reflektora... :Smile
www.astronoce.pl - TESTY SPRZĘTU www.astroexpo.pl - GALERIA ASTROFOTOGRAFII
Odpowiedz
(10.03.05, 20:00)emde link napisał(a):Nie było czasu na większe eksperymenta, ale spróbujemy nim pomieszać, natomiast zastanawia mnie dlaczego "normalnie" to on nieostrzy? Myślałem, że podobny problem wystąpi w refraktorze z Powermatem, ale ten pasuje bez pudła i do refraktora i do reflektora... :Smile

Bo Powermate jest konstrukcją odmienną od Barlowa ale za to w pełni parafokalną 8)
Odpowiedz
Co byście nie myśleli że nic się w temacie TESTÓW nie dzieje: :Smile

[Obrazek: image006.jpg]
Odpowiedz
Całkiem pokaźny zbiorek tych śmieci  Wink !
Trzymacie je w bagażniku samochodu?  :o
Odpowiedz
Cytat:rzymacie je w bagażniku samochodu?
...i ledwo się w nim mieszczą... Big Grin
Odpowiedz
To zdjęcie, jest jak marzenie...

Idę na stadion X-lecia, a tam jakiś ruski otwiera przede mną taki bagażnik... i woła po 10 zeta od sztuki... a jak się odwracam, to woła, że można jeszcze potargować... Smile Smile Smile
N 54°36'39", E 18°21'25" - Elen sila lumenn omentielvo SW 200/1000 EQ5, SkyMaster 15x70, EOS Digital Rebel unmod, QuickCam Pro 4000 mod
Odpowiedz
(23.03.05, 22:55)nevt link napisał(a):To zdjęcie, jest jak marzenie...

Idę na stadion X-lecia, a tam jakiś ruski otwiera przede mną taki bagażnik... i woła po 10 zeta od sztuki... a jak się odwracam, to woła, że można jeszcze potargować... Smile Smile Smile

hmmm  :Smile Big Grin
Odpowiedz
(23.03.05, 22:55)nevt link napisał(a):To zdjęcie, jest jak marzenie...

...jak będziesz tam jeszcze raz i w bagażniku będzie leżeć takie duże, szerokie z zielonym napisem TeleVue Nagler 31mm to weź dla mnie ze 100 sztuk...
Odpowiedz
tylko tabletki na takie sny sa po 5tyś sztuka Smile
Lornetka 7x50 TENTO, Orion SkyView PRO 127mm Mak okurarki... www.mcarti.prv.pl *** NIENAWIDZE LINUKSÓW ***
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości