Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ankieta: Czy uwa?asz ?e w Bia?ej Poidlaskiej powinien powsta?PTMA
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
100.00%
2 100.00%
Nie
0%
0 0%
Razem 2 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Może PTMA w białej Podlaskiej
Biała jest dużym miastem napewno należy jej sie o PTMA
Lornetka: Berkut 7x35 Położenie:N 52°02' E 23°07' oraz N 52°00' E 23°37' Moje GG:5593423 Skype: n.a.p.i ..::AstroVisioN::..
Odpowiedz
Jeśli ktoś zobaczy tą wiadomość a zna kogoś z Miasta
Biała Podlaska to nich mu powie o tym poście a ogulnie temacie
prosze  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Lornetka: Berkut 7x35 Położenie:N 52°02' E 23°07' oraz N 52°00' E 23°37' Moje GG:5593423 Skype: n.a.p.i ..::AstroVisioN::..
Odpowiedz
Popraw byki Tongue
Położenie: 52°01'N  20°17'E Teleskop : Power Telescope 60700(SPRZEDAM!) Lornetka : Dioptex 15x50 Aparat    : Zenit ET, Sony Cyber-Shot DSC-P41 Kamera   : Sony jakieś Smile [Obrazek: banner-kanaba.gif]
Odpowiedz
Nie ma raczej szans na powstanie oddziału w tym mieście z przyczyn formalnych vide Statut PTMA do wglądu tu: http://ptma-zg.astronomia.pl/statut_ptma.doc

Jeśli zostały by spełnione warunki statusowe to wtedy juz lepiej...

Pozdrawiam
Paweł Maksym

Pawla nie ma juz wsrod nas [']['][']
Odpowiedz
To znaczy jakie warunki [move]?[/move]
Ile osób musi być [move]?[/move]
Odpowiedz
Przecież podałem Link do statutu.

Pozdrawiam
Paweł Maksym
Pawla nie ma juz wsrod nas [']['][']
Odpowiedz
W mieście wojewódzkim czyli Lublinie masz aktywnie działający Oddział PTMA. Jak chcesz mozesz się zapisać do mojego - białostockiego, zapraszamy.

Artykuł 18 , § 7, punkt 7 mówi :

"....Do kompetencji Zarządu Głównego należy: powoływanie Oddziałów i ich rozwiązywanie o ile te nie wykazują działalności, do powołania oddziału wymagany jest wniosek 25 zainteresowanych członków zwyczajnych..."

Innymi słowy- musisz zebrać 25 osób, muszą się one zapisać do PTMA (opłacenie składki członkowskiej na rok bieżacy), zebrać się i po wspólnych ustaleniach wysłać petycję (wraz ze sprawozdaniem z tego nieformalnego jeszcze spotkania) do ZG PTMA dotyczącą powołania nowego Oddziału.

Dalej chcesz zakładać ???

Pozdrawiam- burza [Obecnie z 54.6896 N, 1.2280 W]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości