Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uniwersal...
z ta swiatlosila to raczej obrazu planetek bys nim nie pobil... wiec szukaj dalej  Tongue
TN 230/1500
Odpowiedz
A kto powiedział, że musi być do planet ;D DS-y z pewnością ciekawie by się reprezentowały.
Fotografia : Nikon D70s, Nikkor 18-70 DX ED, Nikkor 70-300G Astronomia : Synta 10" 254/1200, f/4.7
Odpowiedz
pozostaje przy swoim, nie jest to co prawda
230 mm (lecz 118), ale satysfakcje daje

dziekuje wszystkim za porady
pozdrawiam
bodik
-
Odpowiedz
siorki bodik - najwyraźniej sytuacja została opanowana  ;D

(20.01.05, 21:58)Lukasz Wieteska link napisał(a):z ta swiatlosila to raczej obrazu planetek bys nim nie pobil... wiec szukaj dalej  Tongue

no nie wiem, ja w swoim u13 (f:17,5) miałem bardzo ładne obrazki planet !
UWAŻAJ ta jednostka wraz z bandą swoich koleżków podczas czytania tego postu może przejąć kontrolę nad twoim tosterem....  + www.astrofotografia.pl + http://astrofotografia.pl/wordpress/ +
Odpowiedz
(20.01.05, 21:58)Lukasz Wieteska link napisał(a):z ta swiatlosila to raczej obrazu planetek bys nim nie pobil... wiec szukaj dalej  Tongue
Cytat:no nie wiem, ja w swoim u13 (f:17,5) miałem bardzo ładne obrazki planet !

no wlasnie to chcialem powiedziec, celestron móglby miec trudnosci z pokonaniem tego U  na planetkach..
TN 230/1500
Odpowiedz
Cytat:no wlasnie to chcialem powiedziec, celestron móglby miec trudnosci z pokonaniem tego U  na planetkach..
Celestron=Synta zmiażdżył by U na planetkach na miazge.... 8)
www.astronoce.pl - TESTY SPRZĘTU www.astroexpo.pl - GALERIA ASTROFOTOGRAFII
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości