Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uniwersal...
Wiele juz zostało napisane o tej firmie, ale...
co sadzicie o takim czyms?

[Obrazek: 40085128]
-
Odpowiedz
Szczerze, to nic nie sądzę  :-\ :-\ :-\

Przemas

ps. no, może to ze kolor tuby zmienili  ;D ;D ;D
Tyle mnie obchodzi głupców gadanie, co odgłosy wiatrów z ich brzuchów... DEMETRIUSZ Smile Smile Smile<br /><br />Tel. 504 227 170
Odpowiedz
Co większość sądzi o firmie zapewne wiesz.

Natomiast aby obiektywnie wypowiedzieć się na temat konkretnego instrumentu należałoby go przetestować.
Patrząc na zdjęcie niewiele można powiedzieć. Może tylko tyle, że montaż nie wygląda zbyt zachęcająco.

Robert
Odpowiedz
Niech właściciel sprzętu ujawni foty, to wówczas powiemy co sprzęt jest wart.
Lotar
Odpowiedz
Czy mi się wydaje czy mamy tam śliczne wodziki o malutkim zakresie ?
Odpowiedz
rozumiem ze w sklad zestawu wchodzi również ta miotła do zgrubnego przecierania lustra i wiadro ze szmatą do "precyzyjnego" przecierania lustra i szukacza

;D
49°41'15" N     21°45'18" E     -  Krosno Sky - Watcher 120/600 + Meade UWA 6,7 ; UWA 18mm,  SWA 36mm ------------------------------- www.uslugeo.pl
Odpowiedz
Wszystko wygląda na GOLIATA na bolcianiej (jednej) nodze Wink
Lotar
Odpowiedz
ten sprzęt był od wczoraj na allegro i jak widzę znalazł już nabywcę ! Cena była dość atrakcyjna (800 zł) - jestem ogromnie ciekaw jakie to będzie dawało obrazy. Z tego co widziałem - poprosiłem sprzedacę o dodatkowe zdjęcia wyciąg jest chyba ten starszy czyli nie 1,25". Teleskop jest ogromny i będzie niesamowitym bólem zobaczenie lub sfotografowanie czegokolwiek tym sprzętem bez napędu.

Czy kolega bodik nabył ten sprzęt ?
UWAŻAJ ta jednostka wraz z bandą swoich koleżków podczas czytania tego postu może przejąć kontrolę nad twoim tosterem....  + www.astrofotografia.pl + http://astrofotografia.pl/wordpress/ +
Odpowiedz
tak, wlasnie sie zastanawiam czy sie na niego zdecydowac ostatecznie
-
Odpowiedz
(20.01.05, 12:29)bodik link napisał(a):tak, wlasnie sie zastanawiam czy sie na niego zdecydowac ostatecznie
jak sie zdecydujesz to pamietaj o tym ze jeszcze troszke wydasz na wysoce prawdopodobna zabawe z optyka - bo zapewnie lusto to juz tylko teoretycznie odbija swiatlo Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości