Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddziału pomorskiego siedziby mroczne początki ;)
(01.02.05, 16:29)Mariusz.k link napisał(a):Ja odradzam tego miejsca z kompami dla kompów, bo gdy będzie świeciło słońce to prosto na monitory....

Mariusz,

Ten problem nie występuje, gdyż jest to pomieszczenie "w piwnicy" i bezpośrednie światło słoneczne tam nie dochodzi.
Pozdrawiam,
    Czarek
LX50 10", ETX-90EC
Odpowiedz
(01.02.05, 18:40)Czarek W link napisał(a):[quote author=Mariusz.k link=topic=4963.msg78488#msg78488 date=1107271775]
Ja odradzam tego miejsca z kompami dla kompów, bo gdy będzie świeciło słońce to prosto na monitory....

Mariusz,

Ten problem nie występuje, gdyż jest to pomieszczenie "w piwnicy" i bezpośrednie światło słoneczne tam nie dochodzi.
Pozdrawiam,
Czarek
[/quote]

Do Mariusza: zamiast prawić takie uwagi  Smile to mógłbyś przyjechać i zobaczyć co i jak.W końcu z Gdańska do Gdyni to pół godziny kolejką. A ja w Twoim wieku jeździłem już po całym trójmiastku. ;D

PS:Maquis, pod tymi dwoma oknami znajdują się jeszcze kaloryfery. ;D
Odpowiedz
Wiem, ale akurat nie mam odpowiedniego modelu.
Chyba, że sam walec obłożony teksturą wam wystarczy  :Smile
Odpowiedz
Matias w weekend za tydz wybiore sie z koleżankąSmile
Odpowiedz
(05.02.05, 23:05)Mariusz.k link napisał(a):Matias w weekend za tydz wybiore sie z koleżankąSmile

Jesli to randka to uprzedzam, ze miejsce to nie jest jeszcze gotowe i mozesz rozczarowac osobe z która przyjdziesz. Rozumiem tez ze o miejscu Waszego pobytu rodzice beda poinformowani i pojawicie sie tam za ich zgoda !?
Odpowiedz
Jesli idzie o remont nowej siedziby to w miniony weekend udalo sie sicianom i sufitowi nadac bialy kolor. Na pewno beda potrzebne jeszcze kolejne walkowania ale pomieszczenie zaczyna juz wygladac normalnie.
Do wymalowania zostalo jeszcze 30 litrow bialej farby wiec jest co robic. Nastepne spotkanie juz tradycyjnie planujemy na przyszly piatek 11.02 po kolku astronomicznym. Jesli znajda sie chetni to na wzor minionego weekendu mozna bedzie popracowac kilka godzin tez w sobote 12.02.
Zapraszam chetne rece do pomocy.

Uwaga na miejscu mamy tylko 3 wlochate walki na dlugich rozkladanych kijach. Jesli znajda sie chetni do pracy to prosze o zabranie wlasnego sprzetu i stroju roboczego.
Odpowiedz
(07.02.05, 09:44)Michu link napisał(a):Nastepne spotkanie juz tradycyjnie planujemy na przyszly piatek 11.02
Nareszcie będę mógł się pojawić. Wiekszość spotkań było we wtorki- co niestety mi nie pasowało  Tongue
Odpowiedz
Najbliższe spotkanie jest jutro - we wtorek, o godz, 18:30, w Centrum Organizacji Pozarządowych w Gdyni.
Dariusz Żołnieruk, Gdynia: 54°32'54,62"N , 018°32'04,78"E<br />tel.: 505-83-46-84<br />refraktory: tuningowany Sky-Watcher 120/1000 z nasadką bino Max Bright BP i Astrokrak "Pronto" 66/400, lornetki: BPC Tento 20×60 na "żurawiu", Vivitar 10×50 i BPC2 Tento 7×50
Odpowiedz
Kurcze, zapomniałem- drugi wtorek miesiąca  Tongue
Odpowiedz
Na dzisiejsze spotkanie w COP plan jest następujący:

- Krótko, zwięźle i na temat o sobotnim spotkaniu - tzw. pokazie przedpremierowym sztuki "O czterech takich co o Saturnie opowiadali".

Proszę niech kazdy przyniesie ze sobą liste sprzętu jaki może zabezpieczyć na tą imprezę (zarówno teleskopy jak i laptopy, rzutniki multimedialne, itp, itd.). Dzisiaj takie zabezpieczenie musimy zaplanować.

- Również krótko o pracach remontowych naszej nowej siedziby. (w tym miejscu proszę o informację co jeszcze potrzeba z materiałów i tego typu rzeczy - tzw. zabezpieczenia logistycznego. Zamierzam się pojawić w piątek i chciałbym wiedzieć z czym mam przyjść).

Pozdrawiam i do zbaczenia o 18:30.
Pozdrawiam
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości