Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddziału pomorskiego siedziby mroczne początki ;)
"Jestem za to gotów oddać się bez reszty niewdzięcznemu procesowi oceniania wykonanych prac, sporządzenia listy krytycznych uwag i ujawnienia wykrytych poważniejszych niedociągnięć."

Ja też tak mogę pomagać  Wink

Pozdrawiam Adam z Dolaszewa
Odpowiedz
(25.01.05, 08:10)Adam link napisał(a):"Jestem za to gotów oddać się bez reszty niewdzięcznemu procesowi oceniania wykonanych prac, sporządzenia listy krytycznych uwag i ujawnienia wykrytych poważniejszych niedociągnięć."

Ja też tak mogę pomagać Wink

Chwila........ a co ze mną ........... ja też chcę w tym pomagać ..........
Jak byśmy tam wpadli Adaś, El i ja to normalnie jak jakaś kontrola kurna conajmniej z gminy Wink
Panowie to kiedy odbiór?
Wink

Hejka i powodzenia, życzę wam byście mieli z tego pomieszczenia dużo radości i satysfakcji!

Paweł Maksym
Pawla nie ma juz wsrod nas [']['][']
Odpowiedz
Hej,

Dla wszystkich zainteresowanych podaję status z ostatniej soboty (29-01-2005):

Uzupełnione zostały ubytki w tynku pod parapetami, wygładzone miejsca osadzenia puszek pod kontakty, zamontowana ostatnia puszka na ścianie wejściowej. Zdemontowaliśmy także oświetlenie jarzeniowe wraz z hakami i w jego miejsce zamontowano tymczasowe oprawki pod żarówki. W jednym z kabli oświetleniowych (najbliżej okna) nie ma napięcia. Trzeba się będzie temu przyjrzeć nastepnym razem.
Całe pomieszczenie zostało dwa razy zagruntowane (ściany i sufit), najpierw samym gruntem, następnie gruntem zmieszanym z farbą emulsyjną (oj pije ten beton jak szalony).

Kolejne prace planowane na ten tydzień: piątek (04-02-2005) oraz sobota (05-02-2005) - malowanie ścian i sufitu. O ile czas pozwoli w sobotę możemy obsadzić gniazda elektryczne oraz zainstalować oświetlenie (w zależności od stanu pomalowania ścian).

Pozdrawiam,
  Czarek
LX50 10", ETX-90EC
Odpowiedz
A ja pozwoliłem sobie wykonać rendery nie czekając na wskazówki Wink

[Obrazek: ptma1a.jpg]
[Obrazek: ptma2a.jpg]
[Obrazek: ptma3a.jpg]
[Obrazek: ptma4a.jpg]

Jakby co to dajcie cynk, gdzie co ma być Wink
Odpowiedz
podaje wskazowki:

- przy scianie z drzwiami w zalozeniach ma stac wiecej kompow (kilka stolikow, kilka krzesel, proponuje zapelnic cala sciane)

- fotele i stol w zalozeniach ma byc blizej dluzszej sciany bocznej

- krotsza sciana boczna miala w czesci przeznaczona byc pod szafy wieszaki o raz kacick ATM przy oknach gdzie musza zmiescic sie 2 stoly
Odpowiedz
Lepiej?

[Obrazek: ptma5a.jpg]

Przy okazji - przydałyby się konkrety odnośnie tych szafek Smile
Jak mają wyglądać i takie tam Smile
Odpowiedz
wyglada calkiem ok!

widze ze walnalem sie w opisie odnosnie polozenia stolu z krzeslami i polozenia kacika atm. W planach mialy byc po przeciwnych stronach sican (stol i krzesla przy krotszej, kacik ATM z wlasnymi stolami przy dluzszej) ale to w zasadzie kwestia dyskusji co gdzie bedzie. Poki co jakis szkic jest mozna wszystko sobie lepiej wyobrazic. Dzieki za wlozona prace. Smile Przy okazji zachecam do dyskusji co gdzie umiescic.
Odpowiedz
Ja odradzam tego miejsca z kompami dla kompów, bo gdy będzie świeciło słońce to prosto na monitory....
Odpowiedz
(01.02.05, 16:29)Mariusz.k link napisał(a):miejsca z kompami dla kompów

Masło maślane...  ;D
Niech noc będzie z Wami!
Odpowiedz
Przez ścianę którą mamy za oknem?  Tongue
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości