Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddziału pomorskiego siedziby mroczne początki ;)
Dobra, panowie poniewaz nie bedzie mnie kilka dni a nie chcialbym aby czas ten uciekl gdzies na bezczynnosci postanowilem poruszyc w tym watku sprawe uzgodnienia zakresu prac i terminu nastepnego spotkania. Watek tymsamym zmienia pokico swa postac na bardziej organiazcyjna Smile

Po dzisiejszym spotkaniu rzec mozna ze sprawy instalacyjne (inst. elektrycz, siec komp.)  wstepnie mozna uzanc za zakonczone. Na kolejny raz zostaje wgipsowanie jednej puszki pod gniazdka dla komputerow oraz ewentualnie doprowadzenie pradu do nieczynnych gniazdek i bedzie na razie finito z elektryka Smile

Do uzgodnienia pozostaja tematy:

- przde wszystkim nastepne spotkanie - kiedy ?

- oswietlenie, lampy ilosc punktow swietlnych, moze jakis wstepny projekt oswietlenia, cena !

- sciany, przygotowanie, materiały, kolor farby, ilosc, cena !

- sufit , przygotowanie, materiały, farba biala, ilosc, cena !

(wazne jest finalne ustalenie ile i jakiego materialu trzeba kupic, finanse jak wiadomo mamy mimo wszystko ograniczone)

Do zrobienia pozostaja nastepujace rzeczy
(co na szybko przyszlo mi do glowy:

- odbior pieniazkow na nasze zakupy (Adam)
- deinstalacja szalunkow parapetowych (wszyscy)
- drobne prace elektryczne (Czarek, Michu),
- przygotowanie sician, (wszyscy)
- projekt ustawienia mebli w pomieszczeniu( A.Tissler)

dopiszcie co jeszcze pamietacie i ustalcie co i jak
ja bede osiagalny stale pod telefonem jakby co.

Pozdr Michu

Odpowiedz
A ja czekam na info odnośnie tego gdzie co ma stać i generalnie wyglądu, co bym mógł model zrobić i wyrenderować Wink
Odpowiedz
Oto jak chłopaki pracowali Smile :

[Obrazek: IMG_0981.JPG]

[Obrazek: IMG_0983.JPG]

[Obrazek: IMG_0986.JPG]

Pozdrowienia,
Kasia
Odpowiedz
witam,
a ten z bejsbolem to chyba kalibruje sprzety...  ;D
albo jezdzi po odbiory zaliczek... astronomicznych (cenowo)  Wink Jak widac na fotkach Kasi nie udalo mu sie odebrac kasy... ale dostal za to tynk, kielnie i farby.

Pozdrawiam, Piotr 29° 20' 48" N, 48° 05' 26" E LX200 10" + ETX90 OTA + SW 100ED + LXD55 + wiadro okularkow; Canon 300D; ...
Odpowiedz
(23.01.05, 14:35)PJan link napisał(a):witam,
a ten z bejsbolem to chyba kalibruje sprzety... ;D
albo jezdzi po odbiory zaliczek... astronomicznych (cenowo) Wink Jak widac na fotkach Kasi nie udalo mu sie odebrac kasy... ale dostal za to tynk, kielnie i farby.

Tiaa  Wink
Odpowiedz
Ostatnio nie jestem na bieżąco , gdzie ta nowa siedziba się mieści? Kto organizuje i kordynuje prace? Chętnie się włączę.....
Pozdrawiam,Janek z Wejherowa Soligor MT800 na HEQ5, Fuji S5600,
Odpowiedz
Dokładna siedziba to ulica Tatrzańska w Gdyni w miejscu kolegium Jezuitów.
Kordynują prace wszyscy na posiedzeniu prostokątnego stołu  ;D
Odpowiedz
Podaje namiary jakby co

http://www.jezuici.pl/gilj/modules.php?n...page&pid=2

[Obrazek: mapka.jpg]
Odpowiedz
Zaprawdę powiadam Wam, że to co zrobimy z tego pustostanu to będzie mistrzostwo świata. Nawet nie wiedziałem, że tyle w ludziach jest zapału, żeby mieć swoją kanciapę. Będzie sie czym pochwalić, a i przyszłe pokolenia astromaniaków będą miły miejsce na spotkania.

Serce rosnie Panowie i Panie, serce rośnie!!!

Przemas Smile Smile Smile

ps. w tym tygodniu niestety nie dołożę swojej cegiełki do remontu pokoju. Mój ojciec zaniemógł i wracam na łono rodziny wspierać go duchowo...
Tyle mnie obchodzi głupców gadanie, co odgłosy wiatrów z ich brzuchów... DEMETRIUSZ Smile Smile Smile<br /><br />Tel. 504 227 170
Odpowiedz
A ja się publicznie przyznam, że do tej pory nie kiwnąłem tam nawet palcem. Wstyd mi z tego powodu. A nawet głupio. Czuję się jednak w znacznej mierze usprawiedliwiony. Ujmę to tak: odnoszę wrażenie, że pracujący tam ochotnicy są bezdzietnymi, bezrobotnymi kawalerami, na dodatek nie wiedzącymi co to sesja egzaminacyjna  Wink

Deklarowałem wsparcie finansowe. Nawet nieproporcjonalnie wyższe. I chyba przyjdzie mi na nim poprzestać. Wczoraj, podczas porządków w piwnicy (pierwszych po przeprowadzce), znalazłem troche pierdółek, które ewentualnie mogłyby się przydać (jakieś gniazdka, wtyczki, włączniki, kable, zamki, kłódki, nawet trochę hydrauliki  Smile )

Jestem za to gotów oddać się bez reszty niewdzięcznemu procesowi oceniania wykonanych prac, sporządzenia listy krytycznych uwag i ujawnienia wykrytych poważniejszych niedociągnięć.

Dziękuję Wam, Przyjaciele, za Wasz trud i poświęcany czas.
Dariusz Żołnieruk, Gdynia: 54°32'54,62"N , 018°32'04,78"E<br />tel.: 505-83-46-84<br />refraktory: tuningowany Sky-Watcher 120/1000 z nasadką bino Max Bright BP i Astrokrak "Pronto" 66/400, lornetki: BPC Tento 20×60 na "żurawiu", Vivitar 10×50 i BPC2 Tento 7×50
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości