Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TV Polonia godz. 15:35
Witam,

(01.01.05, 15:54)Karol Wójcicki link napisał(a):HA HA! A widzieliście mine prowadzącego jak JaWil opowiadał o zakryciu brzegowym  ;D ;D ;D
Miałem ubaw po pachy  ;D

jak tylko w jakiejkolwiek sytuacji padną  metry, sekundy, zasięgi (teleskopów), zdolności rozdzielcze etc...  to zawsze widok dziennikarzy jest wart obejrzenia ;D
 A jak się prostuje, że następne przejście Wenus jest za 8 lat, a nie za 243, to można usłyszałeć, że jesteśmy "za dokładni"  :o

Hermes

P.S. może uda się pokazać tę minę dziennikarza ? ;D
Odpowiedz
Szkoda, że nie widziałem. Z drugiej jednak strony boli mnie kiedy widzę ignorancję mediów. Przecież w ten sposób możnaby kogoś zainteresować astronomią.
Według mnie ludzie nie interesują się astronomią, bo nie mają "punktu zaczepienia". Sam widzę, że wystarczy przyblizyć temat, wtedy zawsze znajdą się chętni na mały pokazik na przykład.
W każdym razie gratulacje dla AstroJaWila, może dzięki jego występowi w telewizji ktoś jeszcze dołączy do grona astroamatorów  Smile
Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz
Oglądałem  Smile Bardzo dzielnie się spisał Janusz, było troche krótko ale ciekawie. Oby więcej astro w TV
Odpowiedz
To było na żywo??

Będzie powtórka??
Tel:509991177
Odpowiedz
Te miny które strzelał ten facet były niesamowite powinni go wylać z tej telewizji  Smile
Dobrze że nie czytali horoskopów na koniec  Tongue
Wielkie brawa dla J.Wilanda za bezkonkurencyjne wyjście z tej sytuacji.

PS:Mariusz spójrz na górny prawy róg tych stopklatek hermes.  Wink
Odpowiedz
(01.01.05, 17:28)Matias link napisał(a):PS:Mariusz spójrz na górny prawy róg tych stopklatek hermes.  Wink

No patrz!! LIVE  :o

To i pewnie zrobią powtórke, chyba że przejrzom posty na forum hehe.

Pozd.
Mariusz.
Tel:509991177
Odpowiedz
HA HA HA!  :o ;D

No mowilem, szukali wrozki a nie astronoma.

Spojrzcie na to:
http://ww2.tvp.pl/2259,20041229145372.strona

i jeszcze jakby co cytuje zapis z tej strony:
"Pan Janusz Wiland
W dzień Nowego Roku zawsze obserwuje się niebo i gwiazdy z nadzieją, że powiedzą coś o nadchodzącym czasie, dlatego my zaprosiliśmy do studia astronoma, Pana Janusza Wilanda, który być może odpowie na niektóre z dręczących nas pytań."

ech................ bez komentarza.
Odpowiedz
Widac dreczyly ich pytania naprawde "na poziomie" Smile
Pozdrawiam Radosław Ziomber www.astrofizyka.info [Obrazek: astrofizyka-logo.jpg]
Odpowiedz
Witam,

wg programu TV Polonia "powtórka z rozrywki", czyli program "Śniadanie na podwieczorek" z Januszem Wilandem będzie powtórzone dziś (1 stycznia) o godz. 23:05.  Janusz wchodzi po ok. 5 minutach od początku.

Hermes
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości