Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Geminidy w 2004 roku
Przypominam że 13 grudnia wypada maximum akrywności Geminidów Smile. Oby nam pogoda dopisała której ostatnio jak na lekarstwo....

Aktywnosc ma trwać 6 godzin bedzie napewno duzo bolidów. To najlepsze w roku takie przedstawienie na niebie Smile

ZACHECAM DO OBSERWACJI

wieciej informacji mozna znaleźc tutaj:
http://astrofizyka.pl/forum/viewtopic.php?p=1401#1401
Odpowiedz
Fajna reklama forum, jak już zaczynasz temat bądź łaskaw pisać tutaj.
Odpowiedz
Oj HAMAL czepiasz się.
Chłopak przypomniał o roju - spoko. A to ze podał link do swojej strony gdzie jest info na ten temat to żaden grzech.
Nikt się Limaxa nie czepiał gdy podawał linki do swojej strony o kometach. :Smile
Mariuszu. Chociaż opowiedziałem się po twojej sronie to jednak HAMAL ma troche racji. Jesli będziesz rozpoczynał nowy temat staraj się napisać coś konkretnego. To tylko tak na przyszłość Wink
Niech noc będzie z Wami!
Odpowiedz
Okey nastepnym razem bardziej bede rozbudowywał posty ;-)
Odpowiedz
Wątpię czy zdołasz, w tym linku to Limax sie produkuje a nie Ty, czyli po prostu nie masz wiele do powiedzenia tylko reklamujesz swoje forum.
Odpowiedz
Limax nie pisze tutaj to ja chociaż poinfomuje. Ale jak tak to nie bede informował.... juz poraz kolejny chciałem dobrze a jednak tak nie było  :-\ :-\
Odpowiedz
Mariusz, po prostu nie masz jeszcze tego czegoś, co nazwałbym wyczuciem. Nie obrażaj się, lecz przyglądaj się, jak to robią inni (aż się boję napisać "starsi"). Chcesz bardzo mocno zaistnieć w necie. To dobrze. Ale działaj z wyczuciem, bo w przeciwnym razie będzie można odnieść wrażenie, że liczy się dla Ciebie tylko agitacja na Twoją stronę www. Weź sobie do serca to, co napisał Ci Burza o "dynamicznej młodości".

Pozdrawiam,
Darek
Dariusz Żołnieruk, Gdynia: 54°32'54,62"N , 018°32'04,78"E<br />tel.: 505-83-46-84<br />refraktory: tuningowany Sky-Watcher 120/1000 z nasadką bino Max Bright BP i Astrokrak "Pronto" 66/400, lornetki: BPC Tento 20×60 na "żurawiu", Vivitar 10×50 i BPC2 Tento 7×50
Odpowiedz
Podałem link do mojej WWW bo opierałem sie na poscie Limaxa. I nie chciałem odwalić roboty pisząc to co on.... albo troche przekształcić to....

I ja forum nie chce reklamować przez spam. Mi wystarczy że mam dobrą domenke  Wink
Odpowiedz
Tak trzymać! Astrofizyka, to dość trudna działka. Dobrze, że się nią tak ostro zająłeś. Ja, gdybym miał swoją stronkę, to bym nazwał ją np. biocybernetyka.pl, albo astroentropia.pl. Też ładnie  Wink Smile
Dariusz Żołnieruk, Gdynia: 54°32'54,62"N , 018°32'04,78"E<br />tel.: 505-83-46-84<br />refraktory: tuningowany Sky-Watcher 120/1000 z nasadką bino Max Bright BP i Astrokrak "Pronto" 66/400, lornetki: BPC Tento 20×60 na "żurawiu", Vivitar 10×50 i BPC2 Tento 7×50
Odpowiedz
Astrofizyka trudna Smile ale bardzo ciekawa  Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości