Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OP PTMA - przygotowania do celebrowania uroczystości związanych z Saturnem
Niniejszym przypominam, że w sobotę 20-go odbędzie się robocze spotkanie dotyczące organizowanych z niebywałym rozmachem styczniowych imprez plenerowo-kameralnych związanych z Saturnem, Cassinim i, przepraszam, Huygensem.

Osoby, które nieopatrznie zgłosiły się na ochotnika do zabezpieczenia poszczególnych przedsięwzięć niech czują się serdecznie zaproszone na godzinę 12:00 do Piotra Podkowicza - Gdynia, ul. Radtkego 49/24 (tel. 621-77-07).

W imieniu Prezesa serdecznie pozdrawiam i zapraszam.
Dariusz Żołnieruk, Gdynia: 54°32'54,62"N , 018°32'04,78"E<br />tel.: 505-83-46-84<br />refraktory: tuningowany Sky-Watcher 120/1000 z nasadką bino Max Bright BP i Astrokrak "Pronto" 66/400, lornetki: BPC Tento 20×60 na "żurawiu", Vivitar 10×50 i BPC2 Tento 7×50
Odpowiedz
El, jak możesz to odbierz maila ok Smile Smile Smile

Dzięki i mam nadzieję, że mnie nie zaszlachtujecie...

Przemas
Tyle mnie obchodzi głupców gadanie, co odgłosy wiatrów z ich brzuchów... DEMETRIUSZ Smile Smile Smile<br /><br />Tel. 504 227 170
Odpowiedz
Maila odebrałem teraz - po powrocie z występów gościnnych w rodzinnym Świnoujściu. Dzięki Przemas za przygotowanie mi prezentacji o Saturnie ;D W sumie, to już niewiele zostało mi do zrobienia.
Dariusz Żołnieruk, Gdynia: 54°32'54,62"N , 018°32'04,78"E<br />tel.: 505-83-46-84<br />refraktory: tuningowany Sky-Watcher 120/1000 z nasadką bino Max Bright BP i Astrokrak "Pronto" 66/400, lornetki: BPC Tento 20×60 na "żurawiu", Vivitar 10×50 i BPC2 Tento 7×50
Odpowiedz
Na sobotnim spotkaniu, ze względu na oszałamiającą frekwencję, ustaliliśmy właściwie tylko tyle, że następne spotkanie odbędzie się 4 grudnia w tym samym miejscu i czasie (u Piotra Podkowicza o godzinie 12:00).
Tych, którzy "nieopatrznie" zgłosili się do współpracy bardzo proszę o poważne potraktowanie tej sprawy lub weryfikację swojego stanowiska (jeszcze ciągle można się wycofać!).
Z góry dziękuję.

P.S.
W czwartek będę znał odpowiedź Nadbałtyckiego Centrum Kultury co do możliwości organizacji "Spotkania z Saturnem" w Gdańsku. Wtedy się odezwę na Forum.

Pozdrawiam...
Pozdrawiam
Odpowiedz
Chciałbym nieśmiało zasugerować, aby w przyszłości konsultować terminy takich spotkań z ich uczestnikami Wink Smile

4-go grudnia również będę nieobecny (wykłady w Ustce, wracam ok. 16:00).
Odpowiedz
Nie pamiętam, czy mnie wpisałeś, ale ja nie dam rady.  Sad
Miałem awarię maszyny, teraz będę musiał ostro popracować co by nadrobić stracony czas i nie dam rady niczego przygotować.  Sad
Odpowiedz
Witam...

Dostałem niedawno odpowiedź od Pani Bronisławy Dejny z Nadbałtyckiego Centrum Kultury w Gdańsku, że nie będziemy mogli (z powodu wielu czynników) zorganizować tam "Spotkania z Saturnem".

Ja nie zamierzam sładać jednak broni i dzisiaj złożę wniosek do Centrum Organizacji Pozarządowych w Gdyni o użytkowanie lokalu na jeden z dwóch terminów (22 I 2005 lub 5 II 2005 - oba terminy to soboty). Jesli i ten plan się nie powiedzie to pozostanie nam drugi wtorek miesiąca (czyli 8 II).

Następne spotkanie robocze u Piotra podkowicza ustaliliśmy na najbliższą sobotę (4.12), ale czy ono sie odbędzie zależeć będzie od Was (będe się z zainteresowanymi kontaktował telefonicznie).

Jednocześnie przypominam o spotkaniu OP PTMA we wtorek, 14 grudnia, w Centrum Organizacji Pozarządowych.
Będziemy rozmawiać o "Spotkaniu z Saturnem", a także dzielić się opłatkiem przed Świętami.

Pozdrawiam...

Piotr
Pozdrawiam
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości