Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyciąg 2"
Pasja jest rewelacyjna. Ja już chyba uszkodziłem wrota od balkonu. Niebo jest przepieknę. Chmurek z 4 % tylko. Będzie zaćmienie...
Pozdrawiam Adam z Dolaszewa
Odpowiedz
A tu leje nonstop - warszawa jak zwykle pokrzywdzona!
W Kraku też leje z nieba jak krowa na gładką skałę :'( :'( :'(
Janusz P.
Odpowiedz
W Pile jak na Hawajach.
P.S. Nigdy nie przeprowadzę się do Warszawy.
Ta Łuna światła i pogoda nie do obserwacji.
Pozdrawiam Adam z Dolaszewa
Odpowiedz
Tak sobie czytam i czytam o tych 2 calowych wyciągach i okularach, i z tego wszystkiego mam takie pytanko czy jest sens pakowac taki wyciąg do Uniwersała 200/1000 ?? Jesli tak, to jak bardzo trzebaby było apgrejdnąć te działo ?
Odpowiedz
Ten Jowisz w 3D jest Superrr!!!
Odpowiedz
Owszem jest czadowy ale za cholerę nie mogę zobaczyć go pojedyńczo tylko widzę 3 Jowisze 3D z czego ten w środku w pełni stereo!!! Cz wy też tak macie???, zapewniam nic nie piłem, dopiero skosiłem trawnik i wysiadłem z samochodu !!!
Odpowiedz
Aaa, no to moze to od tej trawy? Cos kiedys slyszalem, ze trawa daje niezly odjazd ;D ;D ;D Wink

A tak powaznie, oczywiscie ze bedziesz widzial 3!
A ten efekt niby 3d powstal na zasadzie roznicy w obrocie planety. Widziales Janusz? O dobra godzine sie rozni - albo i lepiej!
Odpowiedz
Skąd to sie bierze i jak się robi to wiem doskonale od jakichś 15 lat jak po raz pierszy złożyłem 2 fotki Marsa z różnicą czasu 2,5h ale zastanawiałem się czy dobrze fiksuje wzrok bo mogę też je rozmnożyć do pięciu lub nawet siedmiu naraz z wiekszej odległości a nie tylko 3 sztuk z bliska Wink Wink Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości