Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostrzeżenie przed Astrokrakiem
(26.10.04, 21:16)McArti link napisał(a):McQueen w takim wątku jak ten nie można mieszać faktów z pomówieniami. :Smile Okularów Soligora nie było i nie mogło byc bo Astrokrak przestał być jego dilerem. Dosłownie na dniach się to zmieniło. I sprzęt Soligora mozna kupić.

jesli chodzi o soligora to bylo to na poczatku roku, a poza tym ciagle byl w ofercie. Jesli przy opisie bylby znaczek np. brak w magazynie to nie byloby problemu, zamiast tego dostawalem maile w ktorych dowiadywalem sie ze za tydzien, dwa, miesiac itd. I nie sa to pomowienia tylko fakty, wiem ile czekalem.
Wyobraz sobie ze zachodzisz do sklepu po chrupki, widzisz ze stoja na polce a sprzedawca mowi ze ci sprzeda, ale za tydzien bo ma jakiestam problemy. Mnie jako klienta problemy firmy nie obchodza, place wiec wymagam proste. A jesli nie chce tych chrupek sprzedac niech je schowa pod lade Wink
O co mi chodzi, akurat nie o to ze starcilem mnostwo nerwow jak patrzylem na moj nowy wowczas teleskop z ktorego nie moglem kozystac bo nie mialem okularow, ale o fakt, jak Astrokrak traktuje klientow.
Troche odwagi Panie Januszy, jesli czegos nie ma, trzeba to powiedziec i nie bedzie klopotu, a nie wciskac ludziom ze bedzie cacy jak z gory wiadomo ze nie bedzie :-\

P.S drobne znaczki przy ofercie na stronie w stylu: aktualnie niedostepny, czy inne podobne na pewno by nie zaszkodzily a mysle ze moglo by zaoszczedzic klopotow.
[Obrazek: 548760.gif] Orion 200/1200
Odpowiedz
Zapewne nadejdzie taki moment w którym dowiemy się co ma do powiedzenia Janusz. Należy jednak pamiętać, że niejednokrotnie zarzucano mu, że reaguje nazbyt gwałtownie i mówi (pisze) o conajmniej jedno słowo za dużo.

Opinie, które tu się pojawiły na pewno nie przysporzą mu klientów. Niech więc odpowiedź, którą przedstawi będzie przemyślana i niech zawiera sposoby przeciwdziałania takim sytuacjom w przyszłości.

Ja mam nadzieję, że firma Astrokrak będzie się rozwijać dla dobra zarówno Janusza, jak i przede wszystkim naszego.

Rozumiem rozgoryczenie niektórych osób. Zostały potraktowane w ten sposób, że mają do tego pełne prawo. Nie do końca jednak rozumiem postawę Dziadka, który chce opuścić forum, tylko dlatego, że pojawia się tu czasami Janusz.

Mam nadzieję, że całe to zamieszanie przyniesie więcej dobrego niż złego - dla dobra naszej astronomicznej społeczności.

Robert

Odpowiedz
Nie mam uwag co do mojego jedynego kontaktu z firma Astrokrak. Niemniej nie zamawialem zadnego teleskopu produkcji AK, wiec nie bardzo moge sie wypowiedziec bo nie mam zadnych doswiadczen :-\
NPZ Tal 100RSMT (4" F10 Achro), Ortho 7mm, fylterki planetarne, plusle, Tento 7x35 cdev@stop.spaam.teleskopy.pl www.gronki.teleskopy.pl
Odpowiedz
Jeśli ktoś oczekuje odopwiedzi od Janusz to mogą być z nią problemy. Jedyna reakcję otrzymałem dziś ja a że nie jest ten list w całości do mnie adresowany pozwalam sobie (po uprzedzeniu autora) na zacytowanie go w całości .

Witam!

Informuję, że w związku z tym, co ostatnio dzieje się na Twoim forum podjąłem odpowiednie kroki prawne, aby zapobiec ciągłemu szkalowaniu mojej firmy poprzez personalne ataki i podawanie nieprawdziwych informacji. W związku z tym udałem się do mojego Biura Prawnego, gdzie poradzono mi podjęcie odpowiednich kroków prawnych przeciwko osobom dyskredytującym moją firmę. Niestety sprawa ta dotyczy również Ciebie, jako administratora forum udostępniającego te treści w Internecie. Ponieważ wolę najpierw załatwić z Tobą całą sprawę polubownie licząc na Twój zdrowy rozsądek, oczekuję od Ciebie natychmiastowego usunięcia użytkownika o pseudonimie "Michu" wraz z jego postami z administrowanego przez Ciebie forum. Osobnik, który najbardziej nas dyskredytuje może się w najbliższym czasie spodziewać poważnych konsekwencji swojego działania.

Wiem, że jako administrator tego forum doskonale zdajesz sobie sprawę, jaka ciąży na Tobie odpowiedzialność za treści, które się tam ukazują. Liczę na to, że nie będziesz dopuszczał do takich historii nie tylko wobec naszej firmy, ale i innych użytkowników. Mam nadzieję, że Twoje forum będzie służyło prawdziwym miłośnikom astronomii, a nie krzykaczom i ludziom chcącym z jego pomocą leczyć swoje kompleksy i załatwiać prywatne animozje.

Janusz Płeszka

P.S.

Moja odpowiedź na postawioną sprawę dla jasności sytuacji :

Witam serdecznie ,

Czekam więc na kroki prawne zacytuję w całości Twój list na forum aby wszyscy mogli się dowiedzieć co ich czeka z Twojej strony. Jeśli będzie tego wymagała sprawa usostępnie wszystko co będzie wymagane , lecz do chwili
prawomocnego wyroku nie podejmę kroków w szczególności nie usunę postów gdyż osoby piszące na forum w wiekszości są osobami dorosłymi i wiedzą co znaczy slowo pisane , podpisują się pod tym co piszą i ponoszą pełne konsekwencje swoich wypowiedzi.

Z poważaniem

obydwa listy zacytowane w całości
[Obrazek: mini_logo.jpg]   Radosław B. AMBROŻY * radoslaw@ambrozy.pl * http://mojaastronomia.pl
Odpowiedz
Będzie nowa komisja ???
Konin 18°12'48"E  52°14'05"N
Odpowiedz
A dlaczego tylko Michu ??
Może od razu wszystkich, którzy "dyskredytują". Żenua.
Pozdrawiam- burza [Obecnie z 54.6896 N, 1.2280 W]
Odpowiedz
Juz gdzies widzialem podobna reakcje, chyba na bratnim forum i to calkiem niedawno... W tamtym przypadku zostala ona skierowana przeciwko Januszowi_P, w zwiazku z jego "atakami personalnymi" na jednego z czlonkow rady forum, po tej reakcji skrzetnie pousuwal czesc swych wypowiedzi z tamtego watku. Co w takim przypadku robic, odpowiedz chyba dal sam Janusz_P... Sadze ze trzeba poczekac na to jak potocza sie wypadki i jezeli sytuacja bedzie tego wymagala stanac po jednej ze stron (chyba kazdy sie domysla po ktorej ja stane), sadze ze podobnie powinny uczynic osoby, ktorych gotowka posluzyla jako kapital obrotowy.

Precz z szantazem...
[...] i rozumiesz chlopcze, nie mozesz mowic ze rozumiesz ze nic nie rozumiesz... Intes MAK 6", Zeiss 80/1200, Canon 350d, 2x statyw Zeiss, EQ5 w drodze do GOTO i gudingu...
Odpowiedz
:-X :-X :-X
Niech noc będzie z Wami!
Odpowiedz
Zamiast konkretnej odpowiedzi na bardzo poważne zarzuty pojawia się groźba skierowana do admina. By nadać jej odpowiednie brzmienie prawnik firmowy urasta do rangi Biura Prawnego ;D ;D. Najwiekszą forumową gadułę totalnie zatkało! Ciekawe skąd weźmie kasę na zapłatę za usługi "Biura prawnego"?

Odpowiedz
Przeczytałem post Bartka i szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem dlaczego to ja akurat ze wszystkimi moimi postami jestem solą w oku i mam być usunięty z forum a przede wszystkim za co ??? Smile Poza tym dlaczego z takim polubownym, żądaniem osoba zainteresowana nie zwróciła sie do mnie ?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości