Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaćmienie Księżyca w Kamieniu
Witam serdecznie:
CHciałem zaprosić wszystkich chętnych z 3miasta i okolic na Zacmienie Księzyca w Kamieniu.
Proponuje spotkać się w dniu 27,10 o godzinie 18,00.
Nocleg kosztuje od osoby 15zł herbata lub kawa wliczona w cene. Wszystkich chętnych prosze o zgłoszenie się na w/w forum, pozdrawiam Bodzio.
Odpowiedz
Ja sie pisze jakby co !

Odpowiedz
No ja bardzo chętnie, tylko że od laborek i ćwiczeń nie ma urlopów, więc po obserwacjach do roboty. Ale za to jakie rozpoczęcie dnia :Smile ;D Wink
Odpowiedz
Jeśli gwarantujesz pogodę, to sie piszę, bo w Kamieniu jeszcze nie byłem, a sporo słyszałem...
A jeśli nawet nie, to też się piszę...
Pozdrawiam!
Pozdrawiam,Janek z Wejherowa Soligor MT800 na HEQ5, Fuji S5600,
Odpowiedz
Będę i tak mi dopomóż Bóg!

Big Grin Big Grin Big Grin
Tyle mnie obchodzi głupców gadanie, co odgłosy wiatrów z ich brzuchów... DEMETRIUSZ Smile Smile Smile<br /><br />Tel. 504 227 170
Odpowiedz
Kurcze co za niefart wypada biba na środek tygodnia!!A ja w pracy musze byc przytomny!
Jak by to powiedzieć - będe na 50%

Pozdrłówka
Tel:509991177
Odpowiedz
Proszę mnie dopisać do kolejki oczekujących. Wink
Samodziałowy newton 230/1175, TAL 100R, PZO T50x70, Everest 12x60 Amator ze mnie ...
Odpowiedz
W związku z powyższym ja nie robię konkurencyjnej imprezy na polu pod Gdynią.
Wszystkich którzy głosowali na zaćmienie na Wiczlinie przepraszam i zapraszam do Kamienia.

Ja sam niestety nie moge się tam zjawić ale będę Wam wszystkim kibicował.

PS
Jakby znalazł się ktoś kto chciałby zabrać na zaćmienie Oddziałko - proszę o kontakt.

Piotr
Pozdrawiam
Odpowiedz
Nie poddawaj się, Piotr. Wejdź jak najszybciej w kontakt z Zalesławą, która niedawno pytała mnie o program grupowych obchodów zaćmienia Ksieżyca. Może zjawi się u Ciebie, w Wiczlinie, całe kółko astronomiczne?
Dariusz Żołnieruk, Gdynia: 54°32'54,62"N , 018°32'04,78"E<br />tel.: 505-83-46-84<br />refraktory: tuningowany Sky-Watcher 120/1000 z nasadką bino Max Bright BP i Astrokrak "Pronto" 66/400, lornetki: BPC Tento 20×60 na "żurawiu", Vivitar 10×50 i BPC2 Tento 7×50
Odpowiedz
Hej,

Niestety panowie i niewiasty nie liczcie tym razem na mnie. Złożyło mnie jakies poskudne chróbsko i dusi niemiłosiernie.
Będę sie więc wpatrywał w Księzyc przez szybę.

Pozdrawiam,
Czarek
LX50 10", ETX-90EC
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości