Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Licencja
Oki dziś sie wezme za to!
Odpowiedz
Ja słyszałem że jak licencja jest napisana np. po angielsku to mnie nie obowiązuje bo moim użędowym językiem jest Polski
Odpowiedz
(17.10.04, 09:39)Mariusz.k link napisał(a):Ja słyszałem że jak licencja jest napisana np. po angielsku to mnie nie obowiązuje bo moim użędowym językiem jest Polski

Kto Ci takich bzdur naopowiadał??? :o

Gdyby tak było to np. mogliyśmy sobie zainstalować piracką angielską wersje Windows bez żadnych kosekwencji prawnych z tym związanych?! Czyli byłby tylko zakaz instalowania komercyjnych programów Polskich a inne instalowalibyśmy sobie do woli...

Tu w grę wchodzą przecież prawa własności i ochrona oprogramowania która obowiązuje na całym świecie!...
Newton 170/900, Zenica 8-24x40 + statyw, B 7x35, PTMA Białystok, SOK PTMA [Obrazek: PL677730_03.gif]
Odpowiedz
Chyba że tak Smile dzięki za pomoc Wink
Odpowiedz
A czy wersje demo też to obowiązuje? Ta cała licencja?
Odpowiedz
(17.10.04, 09:39)Mariusz.k link napisał(a):Ja słyszałem że jak licencja jest napisana np. po angielsku to mnie nie obowiązuje bo moim użędowym językiem jest Polski

;D ;D ;D

Myślałem że zlece z krzesła ;D
Niech noc będzie z Wami!
Odpowiedz
Ja cytuje to co mi mówili na pl.sci.kosmos ;D ;D
Odpowiedz
(17.10.04, 11:08)Mariusz.k link napisał(a):A czy wersje demo też to obowiązuje? Ta cała licencja?

Demo jest demo... Jest to wersja demonstracyjna programu w celu wypróbowania czy dany program spełnia nasze oczekiwania czy nie - wtedy możemy zakupić pełną wersję (z licencją) lub nie kupować wcale programu.
Newton 170/900, Zenica 8-24x40 + statyw, B 7x35, PTMA Białystok, SOK PTMA [Obrazek: PL677730_03.gif]
Odpowiedz
Czyli dema moga spokojnie byc na stronie Wink
Odpowiedz
(17.10.04, 11:41)Mariusz.k link napisał(a):Ja cytuje to co mi mówili na pl.sci.kosmos ;D ;D

Nie znam tej grupy dyskusyjnej. Nigdy tam nie byłem. Ale po tym co przeczytałem wnioskuje dwie rzeczy:

Albo ktoś sobie z ciebie niezłe jaja robi...
Albo tam sa kompletne łosie...

Sam wyberz która opcja jest bardziej realistyczna Wink
Niech noc będzie z Wami!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości