Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niestandardowy wyciąg (Uniwersał)
"Standart" U... jeśli to w ogóle można nazwać standartem to 32mm zamiast 31,75 i stąd to latanie okularów 1,25", potrzebujesz nowej złączki okularowej M42x1/1,25" i po kłopocie Wink Wink Wink
Odpowiedz
...chyba, że będąc lojalnym klientem U zamówisz komplet okularów w formacie 32mm. ;D
Odpowiedz
Wiesz, ze myslalem o tym, ale coz, wiecej taka glupota mi do glowy nie przyjdzie. Uniwersal jest niedostepny pod mailem jak rowniez pod telefonem, więc w ciemno nie bede jechal. Dwa razy bylem i żaluję. Ale co tam, dzialo gwintowane jako takie mam, jeszcze tylko "odlamkowym laduj" i mozna na wojne jechać ! :o 8) :Smile
Odpowiedz
Jak czytam te Uniwersalowe historie, to z jednej strony pekam ze smiechu, a z drugiej dziekuje Bogu, ze mnie tym sprzetem w zyciu nie pokaralo!
Odpowiedz
ale tak na poważnie, to faktycznie chyba m42/1.25" z Astrokraka za jedyne ??? rozwiąże problem.
Odpowiedz
Jedyne sensowne rozwiązanie to masłem i śmietaną:-)

Pozdrawiam
Mirek Krasnowski
tel. 501-046-027
Meade LX-200 10", MaxCam ME-2 FLI, www.joa.pl
Odpowiedz
Problem rozwiązałem, kupiłem redukcje nową i nowe okulary, wszystko pasuje jak ulał bez wazeliny ! Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Miło było cię poznać osobiście Pepe
Janusz P.
Odpowiedz
Pytanie brzmi: u kogo Pepe kupił redukcję?

To zpewne pytanie retoryczne i nie należy na niego odpowiadać ;D ;D ;D
Janusz P.
Dariusz Żołnieruk, Gdynia: 54°32'54,62"N , 018°32'04,78"E<br />tel.: 505-83-46-84<br />refraktory: tuningowany Sky-Watcher 120/1000 z nasadką bino Max Bright BP i Astrokrak "Pronto" 66/400, lornetki: BPC Tento 20×60 na "żurawiu", Vivitar 10×50 i BPC2 Tento 7×50
Odpowiedz
(13.05.03, 20:47)El_Capitano link napisał(a):Pytanie brzmi: u kogo Pepe kupił redukcję?

To zpewne pytanie retoryczne i nie należy na niego odpowiadać ;D ;D ;D
Janusz P.
Eeee, takie byki walicie, powinno być:
To zpewne pytanie retoryczne i nie należy na nie odpowiadać
A tak nawiasem, może ktoś mnie oświeci, bo ja nie wiem
Odpowiedz
Dla tych co nie wiedzą gdzie kupiłem redukcję i 2 okulary - ASTROKRAK
Teraz to musze jedynie przetestować nowe okulary, czekam na ładną pogodę bo tu u mnie na śląsku leje jak by sie jaka misa z wodą wylała na Olimpie....

Jak co wypatrze na sklepieniu to dam znać !
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości