Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odkryłem!!:)Kometa czy asteroida??
dzis chyba po raz pierwszy przekroczono liczbe 100 obserwatorow ogladajacych fotki Sad robi sie tloczno - z serii 112 fotek dzis nie wyciagalem wiecej niz 5...
Odpowiedz
Wróciłem po długiej przerwie i przechyliłem szale, teraz robie wam konkur**ncję  :-*  Wink

- - -

Dlaczego słowo k o n k u r e n c j a jest cenzurowane przez forum ? To już chyba lekka przesada  ???
Pozdrawiam Mak 127, BPC 20x60 Mój Twitter Moja galeria
Odpowiedz
Prawdopodobnie kolga napisał k o n k u r w e n c j a. ;D ;D ;D
Lornetka : Berkut 10x50 SELL                 teleskop-nadal brak
Odpowiedz
Konkur**ncja też jest cenzurowane Big Grin

Edit: Oczywiście napisałem k o n k u r e n c j a Smile
Soligor MT-750, Canon 10D, rosyjska lornetka, okulary 25, 15 i 4 mm, redukcje i parę innych drobiazgów Smile
Odpowiedz
No dzisiaj już odebrałem z 10 zdjęć podczas jednej serii. Niestety ludzi coraz więcej :Smile
Soligor MT-750, Canon 10D, rosyjska lornetka, okulary 25, 15 i 4 mm, redukcje i parę innych drobiazgów Smile
Odpowiedz
Witam,

(30.01.06, 17:36)Mateusz_S link napisał(a): Wróciłem po długiej przerwie i przechyliłem szale, teraz robie wam konkur**ncję  :-*  Wink
- - -
Dlaczego słowo k o n k u r e n c j a jest cenzurowane przez forum ? To już chyba lekka przesada  ???

choć napiszę nie o odkryciach komet, to jednak z tym związane. Chyba na pewno cenzura na AstroForum nie ma "korzeni" od cenzury PRLowskiej, ;D bo tamta nie cenzurowała takich słów, jakich tu teraz napisać nie można... ;D

Przez pewien czas nie można było napisać normalnie nazwy komety:
  IRAS - Araki -  Alcock
  bo zamiast A l c o c k  pojawiało się... Althingy
  Dziś widzę, że się da, ale do niedawna było to utrudnieniem w pisaniu nazwy komety (pisało o tym kilku internautów; także ja w wątku
http://astro4u.net/yabbse/index.php?topi...1#msg60021 )

Hermes
Odpowiedz
Być może to forum nie lubi k o n k u r e n c j i  Smile
Pozdrawiam Mak 127, BPC 20x60 Mój Twitter Moja galeria
Odpowiedz
Przed chwilą pokazywało, że zdjęć nie ma a zdjęcia były, coś im system szwankuje ;D
Odpowiedz
Nie wiem czmeu nie mogłem edytować poprzedniej wiadomości, dlatego piszę następny post :Smile

Przed chwilą taką galaktyczkę spotkałem na jednym ze zdjęć ;D

[Obrazek: 126901.gif]

Ktoś wie, co to może być za obiekt ?
Odpowiedz
(01.02.06, 10:55)piotrusb link napisał(a): Nie wiem czmeu nie mogłem edytować poprzedniej wiadomości, dlatego piszę następny post :Smile

Przed chwilą taką galaktyczkę spotkałem na jednym ze zdjęć ;D

Ktoś wie, co to może być za obiekt ?

takich galaktyczek jest sporo na niebie - ta pewnie ma jasnosc rzedu 14-15 magi wiec mozna jedynie zgadywac - gdzies w sieci jest strona z obszarami, ktore FMO nawiedzilo w ostatnim czasie. w tym watku pisal o tym limax przy okazji 'mojej' nieszczesnej komety Tongue
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości