Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Starry Night Enthusiast 4.5
Witam,
Czy może ktoś wie jak odwrócić obraz w Starry Night Enthusiast 4.5,
tak aby był widoczny jak w teleskopie a nie jak w rzeczywistości
oraz czy można gdzieś zdobyć nakładkę polskojęzyczną do tego programu.

Jeżeli odwrócenie obrazu Starry Night Enthusiast 4.5 nie będzie możliwe to jaki program posiada taką funkcję. Obecnie używam tylko S.N.E. 4.5
Pozdrawiam
Odpowiedz
Ja proponuje postawić do góry nogami monitor. Wink
Dział na 100% a nie trzeba jakieoś programu ;D
Pozdrawiam Wink
Niech noc będzie z Wami!
Odpowiedz
(19.09.04, 15:58)Karol Wójcicki link napisał(a):Ja proponuje postawić do góry nogami monitor. Wink
Dział na 100% a nie trzeba jakieoś programu ;D
Pozdrawiam Wink

Oj Karolu, Ty zaraz takie skomplikowane rozwiązania a przecież wystarczy obrócić cewki odchylające na szyjce kineskopu ;D
Odpowiedz
Albo stanąć na głowie Wink
A może lustra jakieś, ... co też wypali
Odpowiedz
(19.09.04, 16:35)HAMAL link napisał(a):Oj Karolu, Ty zaraz takie skomplikowane rozwiązania a przecież wystarczy obrócić cewki odchylające na szyjce kineskopu ;D

Oj Hamal... Mów do mnie jeszcze bo wszystko rozumiem ;D Jakie cewki? Jaka szyjka? O czym ty do mnie mówisz?! ;D
Poprosze o schemat z opisem Wink

Nie słuchaj Hamala! Odróć monitor i już ;D
Niech noc będzie z Wami!
Odpowiedz
Bastek zrob tak jak ci radzi Karol zobaczysz bedziesz zadowolony ;D Wink
Łódź BRESSER 80/900 lornetka 10x50 NIKON CP4800 ZENIT 12XP Pozdrawiam Sebastian Wink
Odpowiedz
Jak juz koniecznie chcecie odwracać wszystko to sterowniki grafik NVidii pozwalają odwracać wyświetlanie pulpitu o 90, 180, 270 i pewnie 360 stopni ;D. Nie wiem jak Radeony ale może też.
Pegasus Bresser 130/900, Tento 7x50 - oglądactwo pospolite
Odpowiedz
Nie znam SNE, ale jeśli menu ekranowe ma takie jak w Starry Night Pro to należy to zrobić tak: Options->Flip-> i do wyboru - horizontal/vertical/horizontal and vertical. Dla Ciebie odpowiednią będzie opcja "horizontal and vertical"
Odpowiedz
(19.09.04, 16:38)Limax7 link napisał(a):Albo stanąć na głowie Wink
A może lustra jakieś, ... co też wypali

hehe

racja, najlepiej stanąć na głowie
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości