Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie ohajo na koniec weekendu
Janusz DOKŁADNIE!! Smile<br><br>Piotrko: to tak zauważ że ludzie w starożytności mieli duuużo bardziej ograniczoną wiedzę niż my teraz, noo może bardzo dużo Wink, przykładowo dopiero Galileusz powiedział pierwszy raz o bezwładności i tak też jest do dzisiaj bo to PRAWDA! im dłużej żyjemy tym wiecej rzeczy potrafimy powiązać. Było kilku maniaków którzy pracowali i poświećili temu całe życie Smile niestety nie udało im sie ułożyć równania wszystkiego, i szczerze mówiąc wkurzyłbym sie gdyby im sie udało. Istnieje jedna kwestia globalnej zależności: jeśli znamy wszystko to bez sensu szukać równania które opisuje wszysko, jeśli nie mamy wszystkiego to jak wyznaczyć takie równanie jeśli mamy wciąż o n niewiadomych zadużo? a wracając do mojego upodobania a właściwie jego braku  przypadku "wielkiego odkrycia" to co sie dzieje z naukowcami?? - zostają na lodzie!! bez pracy, bez użyteczni, każdy może sobie spojrzeć do ksiażki pod tytułem "wszystko" i przewidzieć, znaleźć, zrobić SadSadSad mnie to cieszy że świat kryje tyle tajemnic, że cały czas można cos w nim odkrywać, to moja pasja - poznawanie. Jak byłem mały i jechałem z rodzicami kogoś odwiedzać to musiałem wiedzieć co jest w każdym kącie domu który odwiedzaliśmy - takie nooowum strasznie mnie rajcowało Smile gdybyśmy wszystko wiedzieli było by potwornie nudno  Undecided<br><br>pozdrawiam<br>howx
Odpowiedz
Vonnegut to mój ukochany autor, no może obok Haszka i Herberta. Ale zestaw szalony!
Oskar
Odpowiedz
Ależ się wątek rozwinął ! Od samolotów latających "brzuchami po Ziemi" po literaturę ;D  ;D<br><br>Uważajmy, bo Administrator przeniesie go na Hajd Park (dziwię się, że jeszcze tego nie zrobił)  Wink Big Grin<br><br>Pozdrawiam,<br>ohajo <br><br>PS. Ja też często się "dohumanizowuję" - moje ostatnie "osiągnięcia" to "Anna Karenina" i "Wojna i pokój" Tołstoja. W ogóle lubię literaturę rosyjską.
Odpowiedz
Tołstoj to faktycznie potrafi poruszyć. Ale to podobno straszny polakożerca był. No jednak "Wojna i pokój" jest dziełem wielkim.
Oskar
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości