Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Programy astro dla DOS !?
(30.06.04, 08:48)McArti link napisał(a):kupiłem palma na systemie dos 5.0.

I poszukuje czegoś astro fajnego do tegoż DOSa Smile

Mam jakiegoś SkyGlobe 3.6 i działa. Ale może coś z możliwością podczepienia katalogów?

z kartą CF I i adapteram na PCMCIA będę miał 128MB alaHDD.

Na moim Palmie bezsprzeczne miejsce zajmuje Planetarium.
Moim zdaniem to lider, warto go miec na swoim komputerku. Posiada m.in. mozliwosc podpinania katalogow, dokladne informacje o obiektach, doskonala wizualizacja. Pozwala na sterowanie teleskopem.
Nastepny super programik to Astro Info. Dokladne czasy wschodow i zachodow obiektow na niebie, i mapa nieba na styl Sky Globe.
Jovian wskaze Ci WCP na Jowiszu z dokladnym polozeniem satelitow.
MoonTool, wschody i zachody Ksiezyca, fazy.
SunAngle doskonaly, wschody i zachody Slonca, wskazuje na krzywej najwyzszy punkt w zasadzie moment na niebie na ktorym znajduje sie Slonko w danym dniu.
MarsMap - to musze sprawdzic, bo wydaje mi sie ze przeklamuje.
Planisphere - jeszcze jedna, uproszczona mapa, ale takze ciekawa.

Ale zaraz, doczytalem wlasnie, McArti Twoj Palm obsluguje OS-a? Bo te softy laza wlasnie na tym...
Niektore PDA oprocz podstawowego systemu obsluguja systemy OS.

Pod DOS-a widzialem kiedys na PC fajowy program - COSMOS.
Odpowiedz
(17.08.04, 22:34)jureq link napisał(a):McArti,
a nie potrzebujesz "Connectivity Pack for HP100LX" - wyjście z tego dziwnego złącza z boku na RSa DB-9? Gdzieś to chyba jeszcze mam...
Pozdrawiam,
Jurek

dzięki ale wszystkie kable mam Smile
Lornetka 7x50 TENTO, Orion SkyView PRO 127mm Mak okurarki... www.mcarti.prv.pl *** NIENAWIDZE LINUKSÓW ***
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości