Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JBO - Bootydy czerwcowe (22/23 VI)
Ja obserwowałem chmurę całą noc.... Nie spałem wcale ale chmury przeszły dopiero przed 7. Właśnie dojechałem do domu i zmęczony idę spać. Widziałem aż (żeby nie powiedzieć tylko) tęczę wczoraj wieczorkiem gdy słoneczko było nisko nad horyzontem. Jestem z niej bardziej zadowolony niż z tych meteorów, które pewnie bym zobaczył gdyby pogoda była ładna.

Limax, jak tam u Ciebie sprawa wyglądała??

dobranoc Smile
Odpowiedz
Noc miałem pochmurną, choć wiatr wiał spory nie rozgonił chmur.
Jedyne co mogłem zrobić to posłuchać meteorów na http://science.nasa.gov/audio/meteor/meteorburst.m3u , jednak tam (Stan Nelson, Roswell, New Mexico) był dzień, a u nas noc.
Można jeszcze tu posłuchać Naval Space Surveillance Radar w Texsasie.

Odpowiedz
Tak było, o 23:20 jak wracałem z roboty chmurwy, o 7 jak wstałem jeszcze wieksze, zimno 16 stopni C, co za cholerne lato.....grrrr
Odpowiedz
Co za pogoda ??? >Sad
Co za klimat ??? >Sad
Czy do Grecji czas wyjechać ???
Pozdrawiam Adam z Dolaszewa
Odpowiedz
(28.06.04, 00:43)Adam link napisał(a):Co za pogoda ??? >Sad
Co za klimat ??? >Sad
Czy do Grecji czas wyjechać ???
Nie taniej "wyzymac" chmury rakietami z jodkiem olowiu lub siarczanem miedzi? Smile
Pozdrawiam Radosław Ziomber www.astrofizyka.info [Obrazek: astrofizyka-logo.jpg]
Odpowiedz
(28.06.04, 03:20)r.ziomber link napisał(a):quote]Nie taniej "wyzymac" chmury rakietami z jodkiem olowiu lub siarczanem miedzi? Smile

Chciałbyś wdychać taki jodek ołowiu potem ??? (ewentualnie spożywać po opadzie z deszczem w pysznej sałacie), zważ na swoje przyszłe potomstwo..... Wink ;D
Odpowiedz
(28.06.04, 00:43)Adam link napisał(a):Co za pogoda ??? >Sad
Co za klimat ??? >Sad
Słowem totalne astronomiczne lato Wink, no kalendarzowe też ;D
(28.06.04, 00:43)Adam link napisał(a):Czy do Grecji czas wyjechać ???
Nie zapominaj o igrzyskach Wink.
Pozdrawiam Łukasz Wojtyniak Przeźmierowskie Obserwatorium Astronomiczne www.poa.com.pl www.informatyka.poa.com.pl Zjawiska LIVE [Obrazek: button_poa.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości