Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Astrofotografia - małe urządzenie wspomagające
(29.06.06, 14:37)sonda-galileo link napisał(a): Hej HAMALSmile Sprzedałbyś mnie może ten napęd bo ja nie mam pojęcia żeby taki zrobić  Smile Smile Smile Smile Wink Pozdrawiam!!!!!

witam,
Czy Ty przypadkiem nie chodziles do Anny klasy?
Wychowawczyni od matematyki?
Wink ;D

Pozdrawiam, Piotr 29° 20' 48" N, 48° 05' 26" E LX200 10" + ETX90 OTA + SW 100ED + LXD55 + wiadro okularkow; Canon 300D; ...
Odpowiedz
Smile

Jak wszystkie jednostkowe "wynalazki" nie jest na sprzedaż a wiele jego części działa zamiennie w innych urządzeniach.
Zachęcam do prób samodzielnej budowy, na pewno znajdzie się ktoś obok kto pomoże.
Odpowiedz
Big Grin

Nie dam rady taki napęd  zbudować!  a jeżeli mam aparat zenit przymocowany do okularu robiąc zdjęcie wężykiem spustowym na dlugi czas i jeżeli jest wibracja lub wstrząs to fotka na kliszy żle wyjdzie jeżeli bębe ręcznie naprowadzal Teleskop z ruchem np Jowisza i Gwiazd itd. Smile Pozdrawiam!!!!!
Odpowiedz
;D
Niesamowite.
Hamal jesteś nastepcą Słodowego...chociaż myslę, że gość mógłby się od Ciebie uczyć. Napewno w konstruowaniu astro-gadżetów!
WO FLT 98 Apo, QHY8L,  EQ6 Pro....
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości