Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obróbka astrofoto
o mamo...

Emde co jest ????

Wink
UWAŻAJ ta jednostka wraz z bandą swoich koleżków podczas czytania tego postu może przejąć kontrolę nad twoim tosterem....  + www.astrofotografia.pl + http://astrofotografia.pl/wordpress/ +
Odpowiedz
(07.02.04, 22:07)papatki link napisał(a):o mamo...

PAPA to nie jest twoja mama! Smile
Lornetka 7x50 TENTO, Orion SkyView PRO 127mm Mak okurarki... www.mcarti.prv.pl *** NIENAWIDZE LINUKSÓW ***
Odpowiedz
Ja niedlugo tez koncze zabawe z Jowiszem i Saturnem. Dokładnie zgadzam sie z Papatkiem: seeing miałes słaby (stąd m.in. rozciągniecie księżyca) no i ten balans kolorów pozostawia wiele do życzenia. Znam ten ból doskonale - przez długi czas sam nie mogłem skalibrować kamerki. Poza tym - mało materiału, ale to ofkorz konieczność, bo kto by sciągnął z netu 100MB pliku? Wink Niedługo pokaze co mi wyszło z olbrzymami.
pozdro
Odpowiedz
Jest spoko emde, kolorek trochę zafałszował, ale jak widzę wyraźnie (po niewielkich poprawkach) przez Cassiniego na przedzie prześwituje Ci tarcza planety ;D. Duży krok do przodu ;D

Smile Smile Smile
Celestron C14, Vesta, etc.
Odpowiedz
Cytat:o mamo...

Emde co jest ?

o papa...
Wink
www.astronoce.pl - TESTY SPRZĘTU www.astroexpo.pl - GALERIA ASTROFOTOGRAFII
Odpowiedz
Cytat:Jest spoko emde, kolorek trochę zafałszował...

...kolorek zafałszował... kto tu fałszuje! 8) Wink
Odpowiedz
(07.02.04, 22:14)Malek link napisał(a):Ja niedlugo tez koncze zabawe z Jowiszem i Saturnem.
A co będziesz robić mistrzu??? (jeśli można wiedzieć)
NPZ Tal 100RSMT (4" F10 Achro), Ortho 7mm, fylterki planetarne, plusle, Tento 7x35 cdev@stop.spaam.teleskopy.pl www.gronki.teleskopy.pl
Odpowiedz
Cytat:A co będziesz robić mistrzu??? (jeśli można wiedzieć)
będzie łączył olbrzymów: paski z Jowisza, pierścionki z Saturna... Wink
Odpowiedz
no jasne
Jowisz - Małek's Remix ;D ;D ;D
NPZ Tal 100RSMT (4" F10 Achro), Ortho 7mm, fylterki planetarne, plusle, Tento 7x35 cdev@stop.spaam.teleskopy.pl www.gronki.teleskopy.pl
Odpowiedz
Panowie, tylko się bawimy poświęcając uwagę głównie własnym dokonaniom, bo konkurentów oceni historia. Trzymać luźno i bez skrzywień Smile

;D ;D ;D
Celestron C14, Vesta, etc.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości