Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fotozagadka 38
Tym razem łatwa.
Pytanie: w co próbowałem wycelować?

[Obrazek: Fotozagadka38.jpg]
Odpowiedz
fajna zagadka tylko w co TY chciałeś wycelować :Smile ???
Bartosz
PS. no cóż jestem w pracy ale myślę, że do wieczora mam czas Big Grin
Pozdrawiam, Bartosz Leszno  51° 50'  , 16° 33'
Odpowiedz
Trochę kiepsko z odpowiedziami. Mam tylko dwie. Czyżby fotozagadki się przejadły? Czy za trudne?
Podpowiedź: znaczna część tego co chciałem zrobić jest na fotce.
Odpowiedz
E tam trudne, czas trza mieć i tyle a odpowiedź ślę na priva ku twojej uciesze ;D ;D ;D
Odpowiedz
Czas na rozwiązanie zagadki.
Celowałem oczywiście w Hiady. Niestety, nie wszysko jest w kadrze. Ale tak to już jest, gdy się robi zdjęcia po ciemku. Wink

Prawidłowo odpowiedzieli:
SSW
Henryk
Małek
Janusz_P

Gratuluję ;D

Zdjęcie z 300D + Sigma APO 70-300 przy 190mm na Karmiku Wink
4 x 150 sekund, ISO800.
Odpowiedz
(23.01.04, 01:05)Togal link napisał(a):Celowałem oczywiście w Hiady. Niestety, nie wszysko jest w kadrze.

Ale za to fotka świetnie nadała się na fotozagadkę. Wink

(23.01.04, 01:05)Togal link napisał(a):Ale tak to już jest, gdy się robi zdjęcia po ciemku. Wink

To może spróbuj w dzień? ;D.
Żarty żartami, ale fotkoa i tak jest świetna!
Odpowiedz
(22.01.04, 18:15)Togal link napisał(a):Trochę kiepsko z odpowiedziami. Mam tylko dwie. Czyżby fotozagadki się przejadły? Czy za trudne?

Tomku, postąpiłeś niepolitycznie. Fotozagadki trzeba wstawiać gdy pochmurno jest Wink, ale jak zrobisz coś ładnego, to nie czekaj, pokazuj.
Pozdrawiam Henryk Kowalewski Szczecin BPC 10X50  Soligor MT-800 na Vixenie GPD, Taurus 410, Vesta SC3, Artemis 285 www.ccd.neostrada.pl
Odpowiedz
(23.01.04, 12:44)Heniek link napisał(a):Tomku, postąpiłeś niepolitycznie. Fotozagadki trzeba wstawiać gdy pochmurno jest Wink, ale jak zrobisz coś ładnego, to nie czekaj, pokazuj.

Czyli na podstawie tych co odgadli można zrobić mapę pogody w kraju Big Grin.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości