Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JOWISZ 21.04.2003
Czy Wam się to podoba czy nie, będe nadal zasypywał Was moimi fotkami  ;D

To moje najlepsze jak narazie zdjęcie. ETX wciąż mnie zaskakuje...

[Obrazek: jowisz21042003.jpg]

I tu taka animacja:
[Obrazek: jowisz21042003ani.gif]
Pozdr
Odpowiedz
BRAWO !!!!!!!!!<br><br>z fotki na fotke coraz lepiej !
UWAŻAJ ta jednostka wraz z bandą swoich koleżków podczas czytania tego postu może przejąć kontrolę nad twoim tosterem....  + www.astrofotografia.pl + http://astrofotografia.pl/wordpress/ +
Odpowiedz
Super. Malek, już się boję co nam pokażesz za tydzień. Marsjanki w negliżu, ze zbliżeniem na pieprzyk pod prawą piersią?  Wink<br>
Samodziałowy newton 230/1175, TAL 100R, PZO T50x70, Everest 12x60 Amator ze mnie ...
Odpowiedz
Małek, ty kitujesz, że ma masz ETX.  Tzn. pewnie masz, ale zapewne leży gdziesz w szafie, a zdjęcia cykasz czymś innym ???.  
Odpowiedz
Piotrko napisał:<br>"Super. Malek, już się boję co nam pokażesz za tydzień. Marsjanki w negliżu, ze zbliżeniem na pieprzyk pod prawą piersią?"<br><br>Chyba pod prawą dolną...
Dariusz Żołnieruk, Gdynia: 54°32'54,62&quot;N , 018°32'04,78&quot;E&lt;br /&gt;tel.: 505-83-46-84&lt;br /&gt;refraktory: tuningowany Sky-Watcher 120/1000 z nasadką bino Max Bright BP i Astrokrak &quot;Pronto&quot; 66/400, lornetki: BPC Tento 20×60 na &quot;żurawiu&quot;, Vivitar 10×50 i BPC2 Tento 7×50
Odpowiedz
;D ;D ;D<br>To już większa sztuka, ale tak za 2 tgodnie to kto wie, kto wie...   Wink
Samodziałowy newton 230/1175, TAL 100R, PZO T50x70, Everest 12x60 Amator ze mnie ...
Odpowiedz
Togal popróbuj Web camem jak Małek, aparaty cyfrowe się tu mało sprawdzają jak widać !!!<br>Małek miałeś rewelacyjną turbulencję bo Turowym działem 500mm nie mogliśmy dać wiecej niż 200x a i to czasami tylko było spokojne bo strasznie u nas pływało jak Io i jego cień schodziły z tarczy Planety !!!<br>Jakby nie patrzeć to i tak twoje foty potwierdzają moją bardzo dobrą opinie o maksutowach Cassegrainach  Smile Big Grin ;D
Odpowiedz
Kuba, i Ty te fotki tak przez okno strzelasz?<br>Efekty jak na takie maleństwo są naprawdę rewelacyjne i wręcz zaskakujące Smile<br><br>   R E K L A M A<br>Zamienię Tal 200K stan idealny na ETX 125 z AutoStarem...
Ciekawią Cię zdjęcia planet? Moja strona to planetarna astrofotografia, zapraszam do zwiedzania. A może wolałbyś dodać stronę do katalogu i zwiekszyć jej oglądalność? I wylęgarnia
Odpowiedz
Kurcze, jak sie słyszy te wszystkie pochwały to aż sie chce robić jeszcze więcej zdjęć Smile Niestety na fotki zostało mi pare dni, bo na moim balkonie Jowisza mogę obserwować do ok. 21.30, bo potem jest zasłaniany przez wyższy balkon. Dlatego staram się maxymalnie wykorzystać okazję jaką są święta Smile<br><br>Aha, nawet wysłałem tę fote do M.Weasnera, powinna być juz niedługo na jego stronie Smile (ale jestem chwalipięta)<br>Pozdrawaim serdecznie<br>Małek<br><br>P. S.Krokodylu, naprawdę mam tylko ETXa, nie kituję. Smile
Odpowiedz
No, no, zaczyna się robić ciekawie. Małek - szykuj się na Marsa!
Moja strona - astrofotografia - galeria zdjęć. Program easyHDR - składanie i obróbka zdjęć o wysokiej dynamice.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości