Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
National Geographic
Smile
Według mnie ciekawsza część od I-szej no i lektor też inny (lepszy) choć kilka błędow językowych wyłapałem. Wink
Ciekawe - węgiel i cukry w komecie? :o
MTO11CA, lornetka Celestron Sky Master 15x70, Meade ETX70 70/350 f=5, Bresser SkyLux 70/700 f=10, niebawem coś lepszego Smile
Odpowiedz
Moje centrum dowodzenia w ręku żony, jakiś film na 1-ce.
Mam niestety tylko jeden telewizor, a magnetowid wynisłem na śmietnik jak mi zaczął wkręceć kasety. :-\
Pozdrawiam Adam z Dolaszewa
Odpowiedz
A niech to, ja mam odmienne uczucie. Wg mnie nieco przynudzali. Chociaż zacząłem się zastanawiać co by było, gdyby nie walnęły w Ziemię te wielkie meteory. Jakby wyglądała ewolucja. Czy ludzie powstaliby wcześniej (o ile w ogóle), czy może panoszyłyby się po świecie jakieś inne stwory... ???
Odpowiedz
Przypominam o 3 ( i ostatniej) części z cyklu "Tajemniczy Wszechświat" dziś o 22:00 wiadomo gdzie Smile
Odpowiedz
Jasna........ Dzisiaj o 21:00 na NG był jakiś bardzo aktualny program o Marsie. Niestety nic o nim nie wiedzialem i wpadlem na niego przez przypadek, a dokladnie na ostatnie 5 minut, czekajac na Tajemniczy Wszechświat. Załapałem się jedynie na animacje z lądowania Spirita !! Może ktoś z Was oglądał ? A jeśli ktoś wiedział o tym wcześniej dlaczego nic nie powiedział ??????? >Sad

Trzeba być czujnym bo pewnie niedługo powtórzą....

---------

hmm według wp powtórka już dziś (a w zasadzie jutro) o 1:00 .... ;D
Odpowiedz
Ja oglądałem ale tylko końcówkę. >Sad
Nie powiem, że mi sie nie podobało. A co do III części to bardzo mi sie podobała tym bardziej że akurat o takiej kosmologii nic a nic nie czytałem. Nadal jednak nie rozumiem wielu rzeczy. Ta "duża" astronomia przechodzi moje wyobrażenia o kosmosie. Albo jestem za głupi albo to jest naprwadę niesamowite. To juz nie to samo co program o planetach gdzie przedstawia się fakty. Tam rozmiary, fakty, wogóle rozmiary tego wszystkiego jest tak wielki, że mój mózg nie jest w stanie tego przetwozyć. Od mikrofalowego promieniowania tła to tego, że wszechświat jest płaski....
Aż trudno to ująć słowami... może moje IQ nie jest wystarczajace ??? Muszę się ostro doszkolić bo tak po prwadzie to z dnia na dzień wiem coraz mniej...

Pozdrawiam Pitter Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości