Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jowisz 1.05.2003
Oto kolejna fota Jowisza, z dnia 1 maja 2003. Widac chowającą się po prawej stronie WCP, a po lewej Io.

[Obrazek: jowisz1052003.jpg]

pozdr
Odpowiedz
Witam<br><br>Wczoraj mialem piekne niebo ale ksiezyc schowal sie za domek wiec juz nie wystawilem sprzetu - lenistwo Wink<br>Oczywiscie caly czas sie zastanawiam jak Ty robisz takie foty Smile<br><br>Ale zapytam o taka rzecz - czysta ciekawosc... Swego czasu bylo o ksiezycach Jowisza i o tarczy/przeswietleniu klatki. Na Twoim zdjeciu mamy wyrazna tarcze ksiezyca - czy to jest jego rzeczywisty wymiar katowy czy tylko "przeswietlenie" tego obszaru - jak to jest... bo intuicja (liczona w mln. km odleglosci) mowi o przeswietleniu.
Pozdrawiam, Piotr 29° 20' 48&quot; N, 48° 05' 26&quot; E LX200 10&quot; + ETX90 OTA + SW 100ED + LXD55 + wiadro okularkow; Canon 300D; ...
Odpowiedz
wisz co Małku? tydzień nie zaglądałem na forum, zapomniałem o Twoich zdjęciach  i już w zasadzie wyszedłem z przygnebienia, ale Ty dbasz o to żeby ten stan się jednak utrzymywał. Undecided
Odpowiedz
Cytat:(...)już w zasadzie wyszedłem z przygnebienia, ale Ty dbasz o to żeby ten stan się jednak utrzymywał. Undecided
<br>Trza przyznac - focic umie Smile<br>
Pozdrawiam, Piotr 29° 20' 48&quot; N, 48° 05' 26&quot; E LX200 10&quot; + ETX90 OTA + SW 100ED + LXD55 + wiadro okularkow; Canon 300D; ...
Odpowiedz
I to jak!
Oskar
Odpowiedz
dzieki za miłe słowa, Panowie. Ale Krokodylu, to juz chyba jedna z ostatnich fotek, bo u mnie z balkonu juz jowisza nie widac Sad tzn. widac go ale trzeba podejsc do barierki, czego moj teleskop nie moze zrobic, bo przeszkadzaja nogi statywu i jego konstrukcja Sad<br><br>PJan: to jeszcze nie są tarczki...
Odpowiedz
Cytat: Ale Krokodylu, to juz chyba jedna z ostatnich fotek, bo u mnie z balkonu juz jowisza nie widac Sad tzn. widac go ale trzeba podejsc do barierki, czego moj teleskop nie moze zrobic, bo przeszkadzaja nogi statywu i jego konstrukcja Sad<br><br>
<br><br>A mówili, że ETX to taki "portable" teleskop.  ;D Wink<br>Nie przewidzieli, że ludzie będą go trzymali na uwięzi.<br>Chyba musisz sobie Laptopa do kompletu dokupić.  ;D<br>Z Twoim talentem szkoda ograniczać się tylko do balkonu!<br><br>Po namyśle: może jednak zostań na balkonie i daj szansę innym Wink <br>
Odpowiedz
heh, laptopa mam zamiar zakupic lada dzien... Smile Specjalnie na Marsa, zebym mogl w sierpniu na działke skoczyc i popstrykac Wink<br>pozdr
Odpowiedz
To zostaw chociaż ETX'a na balkonie!! ;D
Odpowiedz
Fotka miodzio <br>ech umiesz dolowac <br>echhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh<br>
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości