Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bum ?
A może to było w 1910 bo wtedy pigułki antykometarne sprzedawali!!!! A jaka to kometa była to zgadnij!!! ;D ;D ;D
SYRIUSZ 350/1500 - znaczy się kawałek rurki.
Odpowiedz
Ja wiem jaka to byla kometa...jak ltos chce to dam kolo ratunkowe - niech sie skonatktuje mailem to podpowiem - ale mysle, ze sami wywnioskujecie !
1P

Pozdr
Pawel
Pawla nie ma juz wsrod nas [']['][']
Odpowiedz
Kometa rzeczywiście najbardziej znana, ale dla mnie najlepszy był pomysł z tymi pigułkami antykometarnymi ;D ;D ;D :Smile.
Pozdrawiam. Aquarius
Odpowiedz
(06.12.03, 00:57)TuF link napisał(a):Kiedys na discovery ogladalem jakis program o kometach i podali tam, ze chyba w 1939 roku (nie pamietam dokladnie) Ziemia przeciela chmure pylu z komety, ktora przeleciala tam kilka dni wczesniej. mozna wtedy bylo ogladac kilkanasciecy meteorow na godzine. To prawda ? co to byla za kometa?
PS. wybaczcie moja znikoma wiedze w tym temacie Smile

może w 1966 słynne leonidy?? i bodaj 144 000 / h (??)
Moja strona - astrofotografia - galeria zdjęć. Program easyHDR - składanie i obróbka zdjęć o wysokiej dynamice.
Odpowiedz
Kometa rzeczywiście najbardziej znana, ale dla mnie najlepszy był pomysł z tymi pigułkami .

Na tych pigułkach wówczas w Ameryce niektórzy dorobili się niezłych fortun. Jak stwierdzono później w tych tabletkach był sam cukier i trochę witamin!! Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Odpowiedz
Lepsze były by na przeczyszczenie (rozumu) Sad Wink ;D ;D
Pozdrawiam. Aquarius
Odpowiedz
Zawsze na naiwności ludzkiej można zarobić!!! Big Grin
Odpowiedz
(07.12.03, 16:40)Aquarius link napisał(a):Lepsze były by na przeczyszczenie (rozumu) Sad Wink ;D ;D

Ależ te pigułki doskonale czyściły ale kieszenie naiwniaków ;D ;D ;D
Rozumiem że pijesz do kieszonkowych rozumków Wink ;D ;D ;D
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości