Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przejscie pierwsze zdjecia !
Bartosz , dałeś czadu z tym samolotem , gratulacje !!!. Pozdrawiam i do zobaczenia niedługo na Warsztatach .
Piotra nie ma juz wsrod nas... [']['][']
Odpowiedz
jeszcze nie wiem, czy tam się zjawię  Big Grin<br>pozdrawiam,<br>Bartosz
Pozdrawiam, Bartosz Leszno&nbsp; 51° 50'&nbsp; , 16° 33'
Odpowiedz
samolot cd...<br><br>30 sek po tym jak plejn przeleciał przed Słońcem (na działkach), a obok Słońca (u mnie) papatki zadzwonił do mnie i nie potrafił opanować euforii Wink<br><br>szkoda tylko że przeleciało jakieś ruskie badziewie... lepiej by było jak by przeleciał taki plejn:<br>[Obrazek: plejn1.jpg]<br><br>albo takie UFO: Wink (fajnie manewrowało, a w tle było słychać szum odrzutowca lecącego ponad chmurami)<br>[Obrazek: ufo.jpg]<br>ogniskowa 380mm
Moja strona - astrofotografia - galeria zdjęć. Program easyHDR - składanie i obróbka zdjęć o wysokiej dynamice.
Odpowiedz
Cytat: papatki zadzwonił do mnie i nie potrafił opanować euforii <br>
<br><br>Wcale mu się nie dziwię ja byłem podniecony tym zdjęciem jak bym je sam zrobił to co dopiero Papatki z Bartoszem. Przynajmniej teraz jak pokazuję znajomym to zdjęcie to mówię znam gościa co je zrobił:-)
Pozdrawiam
Mirek Krasnowski
tel. 501-046-027
Meade LX-200 10&quot;, MaxCam ME-2 FLI, www.joa.pl
Odpowiedz
Bartolo,<br>przecież to rejsowy Boening, przelatuje nad Lesznem 3 razy dziennie ( Warszawa - Berlin i na zad z powrotem ),<br>taki kolos nie zmiściłby się w kadr a i zakryłby Merkurego  ;D<br>Bartosz<br>PS. no cóż samolot już zamieściłeś, wszyscy widzieli to możesz spać spokojnie  Wink<br>PS1. są ludziska ambitne, nie powiem, może następnym razem yellow submarine na tle zorzy
Odpowiedz
no patrzcie! dwóch kolesi z Leszna ma fotki na spaceweather - z ciekawym znaczkiem Science@NASA u góry strony Wink<br><br>to Leszno to musi być jakieś zagłębie ...<br><br>http://science.nasa.gov/spaceweather/planets/gallery_07may03.html
Moja strona - astrofotografia - galeria zdjęć. Program easyHDR - składanie i obróbka zdjęć o wysokiej dynamice.
Odpowiedz
Cytat:Bartolo,
przecież to rejsowy Boening, przelatuje nad Lesznem 3 razy dziennie ( Warszawa - Berlin i na zad z powrotem ),
Bartosz

Nad Poznaniem tylko takie małe latają. >Sad

[Obrazek: plane1.jpg]
Odpowiedz
Cytat:no patrzcie! dwóch kolesi z Leszna ma fotki na spaceweather - z ciekawym znaczkiem Science@NASA u góry strony Wink<br>
<br><br>Chłopaki jeszcze raz gratulacje <br>O zdjęciu Bartoszu już nie piszę bo to jest wyjątkowe zjawisko ale Twoje Bartolo postawił bym na drugim miejscu po zdjęciu Delphiego z Hong Kongu.<br>Swoje drogą zastanawiam się w jaki sposób niektóre ze zdjęć się tam znalazły na naszym forum wiedzę pare lepszych:-)))<br><br>[Obrazek: Delphi1.jpg]
Pozdrawiam
Mirek Krasnowski
tel. 501-046-027
Meade LX-200 10&quot;, MaxCam ME-2 FLI, www.joa.pl
Odpowiedz
no cóż - Togal mógłby napisać mejla do Tonego Philipsa ze spaceweather i wysłać mu fotkę - to będzie i Poznań...<br><br>webmaster@spaceweather.com<br><br><br>o a tutaj mały animek (niestety klatki nie są rozłożone w czasie równomiernie, bo mi się komp parę razy zwiesił w międzyczasie - na złość na sam koniec!):<br>[Obrazek: merkury01.gif]
Odpowiedz
dorzuciłem na swoją stronę nowe fotki Merkurego<br>http://strony.wp.pl/wp/barewa1/<br>pozdrawiam,<br>Bartosz<br>[Obrazek: Merkury1.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości