Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słońce i Jowisz 20.04.2003
 <br><br><br>    I dziękuje Piotrko Smile)<br>  <br><br>    Jednak narazie będzie to niemozliwe   ....... buuuuuuu.........Sad((((((((((  hlip hlip.........
Odpowiedz
[img]http://www.astronomia.net.pl/graf/forum/zdjecia/m51.jpg[img]<br><br><br>     No nareszcie,moje pierwsze zdjęcie!!<br><br>     Co mozna o nim powiedzieć? Tylko delikatnie(proszę..)Smile)<br><br>   To jest nieobrabiana klaka zarejestrowana  monochromatyczną kamerą "Tajama" 480 linii TV.<br><br> <br>  <br>
Odpowiedz
zapomniales zrobic znaczek "/" w tym drugim [/img]... Wink<br>pozdrav
Odpowiedz
Cytat:[Obrazek: m51.jpg]
<br> <br>Drugi tag to:  [/img], a nie [img]   Wink<br>A może byś zrobił pozytyw?  Wink
Samodziałowy newton 230/1175, TAL 100R, PZO T50x70, Everest 12x60 Amator ze mnie ...
Odpowiedz
Małek, szybki jesteś!  ;D
Samodziałowy newton 230/1175, TAL 100R, PZO T50x70, Everest 12x60 Amator ze mnie ...
Odpowiedz
Dzięki wamSmile<br><br> Ja tak naprawde nie lubie kompów....i rece mi sie trzęsa kiedy przy nich siedze wiec dzieki za pomoc.Smile<br><br>  Ale co masz na myśli Piotrko mówiąc pozytyw?<br>Myślisz o tradycyjnej kliszy fotograficznej?<br>      <br>                                                                 hanysiak<br>   <br><br>    
Odpowiedz
Nie, po prostu wydawalo mi sie, że niebo jest ciemne a M51 jasna....    Wink
Odpowiedz
[Obrazek: m51.jpg]<br><br>Co to jest plama na słońcu czy wrzód na dupie.<br><br>
Pozdrawiam
Mirek Krasnowski
tel. 501-046-027
Meade LX-200 10&quot;, MaxCam ME-2 FLI, www.joa.pl
Odpowiedz
plama Miruś... Wink
Moja strona - astrofotografia - galeria zdjęć. Program easyHDR - składanie i obróbka zdjęć o wysokiej dynamice.
Odpowiedz
Oj Miras, trochę wyrozumiałości dla poczatkujących bo i Ciebie potraktują jak ten przysłowiowy wrzód na dupie Wink  <br>My starzy wyjadacze mamy już na twój dowcip wyrobiony odpowiedni filtr konwersyjny ale młodzi adepci mogą sie tylko poczuć dotknięci twoją składnią i bezpośredniością takiej krytyki  ???  
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości